Електронний протокол поіменного голосування

від   08.10.2020 12:58  

  1. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування першому заступнику голови обласної ради.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Бовсуновський Юрій Іванович

 відсутній

 2

 Вілівчук Максим Олександрович

 ЗА

 3

 Вітусевич Віталій Йосипович

 ЗА

 4

 Галагуза Олена Володимирівна

 відсутній

 5

 Григорович Микола Станіславович

 відсутній

 6

 Грищенко Сергій Володимирович

 ЗА

 7

 Гула Раїса Миколаївна

 відсутній

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 відсутній

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дідківський Володимир Олександрович

 відсутній

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Ейсмонт Віталій Станіславович

 відсутній

 13

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 14

 Заруцький Віктор Тадейович

 відсутній

 15

 Зозуля Микола Петрович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кізін Сидор Васильович

 ЗА

 18

 Ковальчук Володимир Кирилович

 відсутній

 19

 Ковердун Сергій Анатолійович

 ЗА

 20

 Кокітко Наталія Володимирівна

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 відсутній

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 відсутній

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 відсутній

 25

 Луцюк Микола Миколайович

 ЗА

 26

 Маланюк Остап Зіновійович

 ЗА

 27

 Марчинський Микола Броніславович

 ЗА

 28

 Мелашенко Анатолій Васильович

 відсутній

 29

 Мельник Віктор Сергійович

 відсутній

 30

 Мітніцький Юрій Георгійович

 ЗА

 31

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 32

 Науменко Віталій Анатолійович

 ЗА

 33

 Ніколайчук Олександр Володимирович

 ЗА

 34

 Нусбаум Степан Антонович

 ЗА

 35

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 36

 Орлюк Сергій Валерійович

 ЗА

 37

 Павленко Анатолій Анатолійович

 відсутній

 38

 Павлушенко Олександр Денисович

 ЗА

 39

 Павлюк Руслан Віталійович

 ЗА

 40

 Пасічник Олег Миколайович

 ЗА

 41

 Перегуда Віктор Петрович

 ЗА

 42

 Пінський Олег Вікентійович

 ЗА

 43

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 44

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 45

 Рибинський Ігор Євгенович

 відсутній

 46

 Розенблат Олена Соломонівна

 ЗА

 47

 Романський Ігор Васильович

 ЗА

 48

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 49

 Рудченко Микола Миколайович

 ЗА

 50

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 51

 Саківський Валентин Цезарович

 ЗА

 52

 Самчук Володимир Миколайович

 ЗА

 53

 Смичок Ілля Анатолійович

 ЗА

 54

 Собко Тарас Дмитрович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Сташенко Григорій Федорович

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Чорноморець Олександр Павлович

 відсутній

 59

 Шавлович Олексій Григорович

 ЗА

 60

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 61

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 62

 Яковчук Олександр Миколайович

 ЗА

 63

 Янчук Віктор Григорович

 ЗА

   УСЬОГО:   63

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  45

 З НИХ:

"ЗА":  42

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   08.10.2020 12:59  

  1. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови обласної ради.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Бовсуновський Юрій Іванович

 відсутній

 2

 Вілівчук Максим Олександрович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 3

 Вітусевич Віталій Йосипович

 ЗА

 4

 Галагуза Олена Володимирівна

 відсутній

 5

 Григорович Микола Станіславович

 відсутній

 6

 Грищенко Сергій Володимирович

 ЗА

 7

 Гула Раїса Миколаївна

 відсутній

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 відсутній

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дідківський Володимир Олександрович

 відсутній

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Ейсмонт Віталій Станіславович

 відсутній

 13

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 14

 Заруцький Віктор Тадейович

 відсутній

 15

 Зозуля Микола Петрович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кізін Сидор Васильович

 ЗА

 18

 Ковальчук Володимир Кирилович

 відсутній

 19

 Ковердун Сергій Анатолійович

 ЗА

 20

 Кокітко Наталія Володимирівна

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 відсутній

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 відсутній

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 відсутній

 25

 Луцюк Микола Миколайович

 ЗА

 26

 Маланюк Остап Зіновійович

 ЗА

 27

 Марчинський Микола Броніславович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 28

 Мелашенко Анатолій Васильович

 відсутній

 29

 Мельник Віктор Сергійович

 відсутній

 30

 Мітніцький Юрій Георгійович

 ЗА

 31

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 32

 Науменко Віталій Анатолійович

 ЗА

 33

 Ніколайчук Олександр Володимирович

 ЗА

 34

 Нусбаум Степан Антонович

 ЗА

 35

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 36

 Орлюк Сергій Валерійович

 ЗА

 37

 Павленко Анатолій Анатолійович

 відсутній

 38

 Павлушенко Олександр Денисович

 ЗА

 39

 Павлюк Руслан Віталійович

 ЗА

 40

 Пасічник Олег Миколайович

 ЗА

 41

 Перегуда Віктор Петрович

 ЗА

 42

 Пінський Олег Вікентійович

 ЗА

 43

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 44

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 45

 Рибинський Ігор Євгенович

 відсутній

 46

 Розенблат Олена Соломонівна

 ЗА

 47

 Романський Ігор Васильович

 ЗА

 48

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 49

 Рудченко Микола Миколайович

 ЗА

 50

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 51

 Саківський Валентин Цезарович

 ЗА

 52

 Самчук Володимир Миколайович

 ЗА

 53

 Смичок Ілля Анатолійович

 ЗА

 54

 Собко Тарас Дмитрович

 ЗА

 55

 Сташенко Григорій Федорович

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Чорноморець Олександр Павлович

 відсутній

 59

 Шавлович Олексій Григорович

 ЗА

 60

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 61

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 62

 Яковчук Олександр Миколайович

 ЗА

 63

 Янчук Віктор Григорович

 ЗА

   УСЬОГО:   63

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  45

 З НИХ:

"ЗА":  42

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   08.10.2020 12:59  

  1. Про порушення клопотання про нагородження Грамотою  Верховної Ради України колективу комунального закладу позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» ЖОР.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Бовсуновський Юрій Іванович

 відсутній

 2

 Вілівчук Максим Олександрович

 ЗА

 3

 Вітусевич Віталій Йосипович

 ЗА

 4

 Галагуза Олена Володимирівна

 відсутній

 5

 Григорович Микола Станіславович

 відсутній

 6

 Грищенко Сергій Володимирович

 ЗА

 7

 Гула Раїса Миколаївна

 відсутній

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 відсутній

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дідківський Володимир Олександрович

 відсутній

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Ейсмонт Віталій Станіславович

 відсутній

 13

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 14

 Заруцький Віктор Тадейович

 відсутній

 15

 Зозуля Микола Петрович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кізін Сидор Васильович

 ЗА

 18

 Ковальчук Володимир Кирилович

 відсутній

 19

 Ковердун Сергій Анатолійович

 ЗА

 20

 Кокітко Наталія Володимирівна

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 відсутній

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 відсутній

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 відсутній

 25

 Луцюк Микола Миколайович

 ЗА

 26

 Маланюк Остап Зіновійович

 ЗА

 27

 Марчинський Микола Броніславович

 ЗА

 28

 Мелашенко Анатолій Васильович

 відсутній

 29

 Мельник Віктор Сергійович

 відсутній

 30

 Мітніцький Юрій Георгійович

 ЗА

 31

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 32

 Науменко Віталій Анатолійович

 ЗА

 33

 Ніколайчук Олександр Володимирович

 ЗА

 34

 Нусбаум Степан Антонович

 ЗА

 35

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 36

 Орлюк Сергій Валерійович

 ЗА

 37

 Павленко Анатолій Анатолійович

 відсутній

 38

 Павлушенко Олександр Денисович

 ЗА

 39

 Павлюк Руслан Віталійович

 ЗА

 40

 Пасічник Олег Миколайович

 ЗА

 41

 Перегуда Віктор Петрович

 ЗА

 42

 Пінський Олег Вікентійович

 ЗА

 43

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 44

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 45

 Рибинський Ігор Євгенович

 відсутній

 46

 Розенблат Олена Соломонівна

 ЗА

 47

 Романський Ігор Васильович

 ЗА

 48

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 49

 Рудченко Микола Миколайович

 ЗА

 50

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 51

 Саківський Валентин Цезарович

 ЗА

 52

 Самчук Володимир Миколайович

 ЗА

 53

 Смичок Ілля Анатолійович

 ЗА

 54

 Собко Тарас Дмитрович

 ЗА

 55

 Сташенко Григорій Федорович

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Чорноморець Олександр Павлович

 відсутній

 59

 Шавлович Олексій Григорович

 ЗА

 60

 Ширма Володимир Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 61

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 62

 Яковчук Олександр Миколайович

 ЗА

 63

 Янчук Віктор Григорович

 ЗА

   УСЬОГО:   63

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  45

 З НИХ:

"ЗА":  43

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   08.10.2020 13:00  

  1. Про запровадження виконання у загальноосвітніх навчальних закладах області Державного Гімну України.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Бовсуновський Юрій Іванович

 відсутній

 2

 Вілівчук Максим Олександрович

 ЗА

 3

 Вітусевич Віталій Йосипович

 ЗА

 4

 Галагуза Олена Володимирівна

 відсутній

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Грищенко Сергій Володимирович

 ЗА

 7

 Гула Раїса Миколаївна

 відсутній

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 відсутній

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дідківський Володимир Олександрович

 відсутній

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Ейсмонт Віталій Станіславович

 відсутній

 13

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 14

 Заруцький Віктор Тадейович

 відсутній

 15

 Зозуля Микола Петрович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 17

 Кізін Сидор Васильович

 ЗА

 18

 Ковальчук Володимир Кирилович

 відсутній

 19

 Ковердун Сергій Анатолійович

 ЗА

 20

 Кокітко Наталія Володимирівна

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 відсутній

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 відсутній

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 відсутній

 25

 Луцюк Микола Миколайович

 ЗА

 26

 Маланюк Остап Зіновійович

 ЗА

 27

 Марчинський Микола Броніславович

 ЗА

 28

 Мелашенко Анатолій Васильович

 відсутній

 29

 Мельник Віктор Сергійович

 відсутній

 30

 Мітніцький Юрій Георгійович

 ЗА

 31

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 32

 Науменко Віталій Анатолійович

 ЗА

 33

 Ніколайчук Олександр Володимирович

 ЗА

 34

 Нусбаум Степан Антонович

 ЗА

 35

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 36

 Орлюк Сергій Валерійович

 ЗА

 37

 Павленко Анатолій Анатолійович

 відсутній

 38

 Павлушенко Олександр Денисович

 ЗА

 39

 Павлюк Руслан Віталійович

 ЗА

 40

 Пасічник Олег Миколайович

 ЗА

 41

 Перегуда Віктор Петрович

 ЗА

 42

 Пінський Олег Вікентійович

 ЗА

 43

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 44

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 45

 Рибинський Ігор Євгенович

 відсутній

 46

 Розенблат Олена Соломонівна

 ЗА

 47

 Романський Ігор Васильович

 ЗА

 48

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 49

 Рудченко Микола Миколайович

 ЗА

 50

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 51

 Саківський Валентин Цезарович

 ЗА

 52

 Самчук Володимир Миколайович

 ЗА

 53

 Смичок Ілля Анатолійович

 ЗА

 54

 Собко Тарас Дмитрович

 ЗА

 55

 Сташенко Григорій Федорович

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 57

 Чернявський Павло Петрович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 58

 Чорноморець Олександр Павлович

 відсутній

 59

 Шавлович Олексій Григорович

 ЗА

 60

 Ширма Володимир Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 61

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 62

 Яковчук Олександр Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 63

 Янчук Віктор Григорович

 ЗА

   УСЬОГО:   63

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  46

З НИХ:

"ЗА":  41

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  5

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   08.10.2020 13:00  

  1. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України щодо забезпечення охорони сім’ї, дитинства, материнства та батьківства.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Бовсуновський Юрій Іванович

 відсутній

 2

 Вілівчук Максим Олександрович

 ЗА

 3

 Вітусевич Віталій Йосипович

 ЗА

 4

 Галагуза Олена Володимирівна

 відсутній

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Грищенко Сергій Володимирович

 ЗА

 7

 Гула Раїса Миколаївна

 відсутній

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 відсутній

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дідківський Володимир Олександрович

 відсутній

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Ейсмонт Віталій Станіславович

 відсутній

 13

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 14

 Заруцький Віктор Тадейович

 відсутній

 15

 Зозуля Микола Петрович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кізін Сидор Васильович

 ЗА

 18

 Ковальчук Володимир Кирилович

 відсутній

 19

 Ковердун Сергій Анатолійович

 ЗА

 20

 Кокітко Наталія Володимирівна

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 відсутній

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 відсутній

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 відсутній

 25

 Луцюк Микола Миколайович

 ЗА

 26

 Маланюк Остап Зіновійович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 27

 Марчинський Микола Броніславович

 ЗА

 28

 Мелашенко Анатолій Васильович

 відсутній

 29

 Мельник Віктор Сергійович

 відсутній

 30

 Мітніцький Юрій Георгійович

 ЗА

 31

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 32

 Науменко Віталій Анатолійович

 ЗА

 33

 Ніколайчук Олександр Володимирович

 ЗА

 34

 Нусбаум Степан Антонович

 ЗА

 35

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 36

 Орлюк Сергій Валерійович

 ЗА

 37

 Павленко Анатолій Анатолійович

 відсутній

 38

 Павлушенко Олександр Денисович

 ЗА

 39

 Павлюк Руслан Віталійович

 ЗА

 40

 Пасічник Олег Миколайович

 ЗА

 41

 Перегуда Віктор Петрович

 ЗА

 42

 Пінський Олег Вікентійович

 ЗА

 43

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 44

 Рибак Наталія Іванівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 45

 Рибинський Ігор Євгенович

 відсутній

 46

 Розенблат Олена Соломонівна

 ЗА

 47

 Романський Ігор Васильович

 ЗА

 48

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 49

 Рудченко Микола Миколайович

 ЗА

 50

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 51

 Саківський Валентин Цезарович

 ЗА

 52

 Самчук Володимир Миколайович

 ЗА

 53

 Смичок Ілля Анатолійович

 ЗА

 54

 Собко Тарас Дмитрович

 ЗА

 55

 Сташенко Григорій Федорович

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Чорноморець Олександр Павлович

 відсутній

 59

 Шавлович Олексій Григорович

 ЗА

 60

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 61

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 62

 Яковчук Олександр Миколайович

 ЗА

 63

 Янчук Віктор Григорович

 ЗА

   УСЬОГО:   63

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  46

 З НИХ:

"ЗА":  43

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2