президія обласної ради 31.10.17

                                                                                                                         

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

президія обласної ради

31.10.17                                                                                                       м. Житомир

Присутніх членів президії -14 (додаток 1),

запрошених - 11 (додаток 2)

            Відкрив та вів засідання голова обласної ради Ширма В.В.

1. СЛУХАЛИ: Про перелік питань, які планується розглянути на 13 сесії обласної ради 02.11.17.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що перелік 1 – це проекти рішень, які розміщені на офіційному сайті обласної ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» (додається).

Питання переліку 2 розміщені на офіційному сайті обласної ради пізніше як за двадцять робочих днів до відкриття сесії (у більш пізній строк, ніж встановлений Регламентом роботи обласної ради) та потребують невідкладного розгляду (додається).

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

                                               ( за – 14,

                                               проти – 0,

                                               утр. – 0,

                                               не гол. – 0)

2. СЛУХАЛИ: Про окремі проекти рішень, внесення яких потрібно погодити на розгляд обласної ради.

Із питань переліку 1, розміщених на офіційному сайті обласної ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

9. Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік.

Питання розглянуто на засіданнях постійних комісій обласної ради, у тому числі постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

Голова асоціації «Дзвони Чорнобиля» Антонюк Л.О. порушив питання щодо виділення коштів для придбання медикаментів на лікування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

В.о. директора департаменту фінансів облдержадміністрації Мініч Л.Г. повідомив, що при формуванні обласного бюджету на 2018 рік, так, як і у 2017 році, на дані цілі будуть виділені додаткові кошти.

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Суслик М.П. повідомив, що, завдяки наданим у 2017 року коштам, є можливість на кожного хворого виділяти по 60 гривень на лікування та 56 гривень на харчування. Зазначив, що медикаменти ще є, але до кінця року частину їх уже буде використано, тому у даному питанні має місце можливість додаткового фінансування. Управління охорони здоров’я облдержадміністрації звернулося листами до депутатських фракцій з проханням надати допомогу  у сумі по 10 тисяч гривень невикористаних депутатських коштів від кожного депутата комунальній установі «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради на придбання медикаментів для лікування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

            Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що кошти, виділені на депутатську діяльність, уже розподілено.

Голова асоціації «Дзвони Чорнобиля» Антонюк Л.О. зазначив, що з початком 2018 року після проведення тендеру кошти будуть виділені запізно. Запропонував з коштів, невикористаних по Програмі соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників  антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області, у 2017 році, виділити відповідну суму для придбання медикаментів для лікування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Голова обласної ради Ширма В.В. зазначив, що до кінця поточного року відбудеться ще одна чергова сесія обласної ради та за пропонував доручити управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації та постійній комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів вивчити дане питання та про результати у найкоротший термін проінформувати депутатів обласної ради і голову асоціації «Дзвони Чорнобиля» Антонюка Л.О.

ВИРІШИЛИ:

1. Підтримати внесення даного питання на розгляд обласної ради.

2. Доручити управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації та постійній комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів вивчити дане питання з метою його внесення на чергову сесію обласної ради та про результати у найкоротший термін проінформувати депутатів обласної ради і голову асоціації «Дзвони Чорнобиля» Антонюка Л.О.

                                               ( за – 14,

                                               проти – 0,

                                               утр. – 0,

                                               не гол. – 0)

14. Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області.

Зміна складу об’єднаних територіальних громад у зв’язку з добровільним об’єднанням їх з іншими територіальними громадами та зміна складу Лугинської об’єднаної територіальної громади у зв’язку з добровільним приєднанням до неї 4 сільських рад та утворення Романівської селищної об’єднаної територіальної громади, в яку увійшли 18 сільських та 2 селищні ради.

ВИРІШИЛИ: Підтримати внесення даного питання на розгляд обласної ради.

                                               ( за – 14,

                                               проти – 0,

                                               утр. – 0,

                                               не гол. – 0)

33. Про переукладення контракту з Совою А.М.

У зв’язку із закінченням строку трудового договору 31.12.17, пропонується переукладення контракту строком на 5 років. Постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров′я, соціального захисту населення та у справах ветеранів при затвердженні порядку денного зняла з розгляду дане питання.

Голова обласної ради Ширма В.В. запропонував доопрацювати дане питання та внести на розгляд наступної сесії обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Доопрацювати дане питання та внести на розгляд наступної сесії обласної ради.

                                               ( за – 14,

                                               проти – 0,

                                               утр. – 0,

                                               не гол. – 0)

49. Про надання згоди ФОП Невмержицькій Л.А. на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна.

            Питання стосується покращення стану майна спільної власності територіальних громад області, переданого в оренду.

            Постійна комісія обласної ради з питань бюджету і комунальної власності не розглядала дане питання.

ВИРІШИЛИ: Зняти з розгляду дане питання на доопрацювання.

                                               ( за – 14,

                                               проти – 0,

                                               утр. – 0,

                                               не гол. – 0)

51. Про приватизацію адмінприміщення, що знаходиться за адресою:                  м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 23-а.

            Постійна комісія з питань бюджету і комунальної власності не розглядала дане питання та голови усіх фракцій в обласній раді прийняли консолідоване рішення - зняти з розгляду дане питання на доопрацювання.

ВИРІШИЛИ: Зняти з розгляду дане питання на доопрацювання.

                                               ( за – 14,

                                               проти – 0,

                                               утр. – 0,

                                               не гол. – 0)

52. Про списання медичного обладнання.

Надання погодження на списання медичного обладнання з балансів комунальної установи «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради – 2 од. та  комунальної установи «Житомирський обласний центр крові» Житомирської обласної ради – 2 од.

Постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров′я, соціального захисту населення та у справах ветеранів погодила проект рішення, постійна комісія з питань бюджету і комунальної власності не розглядала дане питання, пропонується виключити його з порядку денного на до вивчення.

53. Про списання основних засобів.

Надання погодження на списання телефонної станції з балансу комунальної установи «Житомирський обласний центр крові» Житомирської обласної ради та на списання з балансу Довбиського психоневрологічного інтернату котлоагрегата.

Голова обласної ради Ширма В.В. запропонував доопрацювати дані питання та внести їх на розгляд наступної сесії обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Зняти з розгляду дані питання на доопрацювання.

                                               ( за – 14,

                                               проти – 0,

                                               утр. – 0,

                                               не гол. – 0)

67. Про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

            Даним проектом рішення розроблений порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств.

            Питання не розглянуте на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності, пропонується зняти його на довивчення.

ВИРІШИЛИ: Зняти з розгляду дані питання на доопрацювання.

                                               ( за – 14,

                                               проти – 0,

                                               утр. – 0,

                                               не гол. – 0)

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2