ПРОТОКОЛ 26072018


trizyb1 
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОТОКОЛ


Сімнадцята сесія                                  VІІ скликання

26.07.2018                                    м. Житомир

Усього обрано депутатів – 64

Біля столів реєстрації зареєструвалися 58 депутатів

Голова обласної ради Ширма В.В. попросив хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих у страшній ДТП, що сталося під Глибочицею 20 липня 2018 року.

Депутат обласної ради  Галагуза О.В. (Самопоміч) внесла пропозицію вшанувати хвилиною мовчання пам'ять героїні УПА Євдокії Лихачової –звязкової УПА.

Голова обласної ради Ширма В.В. нагадав, що депутати, які запізнились на сесію, отримують картку в секретаріаті та реєструються, а після завершення сесії картки потрібно здати відповідальному працівнику управління організаційного забезпечення депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій виконавчого апарату обласної ради.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на сесію запрошені голова та заступники голови облдержадміністрації, голови районних, районних в м. Житомирі рад, міські голови, голови об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, директори департаментів, начальники відділів апарату та управлінь облдержадміністрації, керівники обласних управлінь, організацій та установ, представники засобів масової інформації.

У роботі сесії беруть участь народні депутати України Павленко Ю.О., Ленський О.О.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив про кадрові зміни, які відбулися після шістнадцятої сесії, а саме:

директором Державного архіву Житомирської області призначений Слобожан Ігор Миколайович.

Привітав його з призначенням і побажав плідної, творчої праці.

Голова обласної ради Ширма В.В. та голова облдержадміністрації Гундич І.П. вручили державні нагороди і відзнаки, а саме:

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм указами Президента України

 нагороджено:

ОРДЕНОМ «ЗА ЗАСЛУГИ» ІІІ СТУПЕНЯ
Диняка Сергія Васильовича, депутата обласної ради, генерального директора ТОВ «Юнігран»

Сокирка Андрія Сергійовича, головного спеціаліста відділу у справах сім’ї, молоді, спорту та культури Ємільчинської райдержадміністрації

ОРДЕНОМ КНЯГИНІ ОЛЬГИ ІІІ СТУПЕНЯ
Приймак Ірину Володимирівну, керівника апарату Баранівської районної державної адміністрації

Присвоєні почесні звання:

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ
Матвієнку Миколі Степановичу, керівнику добровільного дитячого об’єднання – «Діти Чорнобиля - у фонд милосердя» Ємільчинського районного будинку культури

Вербило Лідії Леонідівні, краєзнавцю, керівнику музеїв льону та Поліського рушника Хорошівського ОТГ

ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ
Леськів Олені Борисівні, завідуючій неврологічним відділенням для хворих з порушенням мозкового кровообігу КУ Центральна міська лікарня № 1 м. Житомира

ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ
Чередніченко Лідії Володимирівні, вчителю біології, екології загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ
Толочко Ірині Юліанівні, директору Бердичівської міської гуманітарної гімназії № 2

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
Дубовому Володимиру Івановичу, завідувачу кафедри загальної екології Житомирського національного агроекологічного університету

Голова обласної ради Ширма В.В. Та голова облдержадміністрації Гундич І.П. привітали нагороджених та побажали їм плідної, творчої праці.

1.    СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату.

Депутат Галагуза О.В., за погодженням з фракціями в обласній раді, внесла пропозицію ввести до складу секретаріату депутатів:
Зозулю Миколу Петровича – фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність»,
Нагорняка Володимира Васильовича – фракція політичної партії «Опозиційний блок»,
Собка Тараса Дмитровича – фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

ВИРІШИЛИ:    Обрати до складу секретаріату трьох депутатів:

1. Зозулю Миколу Петровича (БПП).
2. Нагорняка Володимира Васильовича (Оп. блок).
3. Собка Тараса Дмитровича (Свобода).

(за –54,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. –5)

        Депутат обласної ради  Сабадаш І.І. (БПП), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з питань 29, 31 порядку денного сесії обласної ради.

        Депутат обласної ради  Озерчук А.М. (УКРОП), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з питання 65 порядку денного сесії обласної ради.

2. СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на засіданні президії обласної ради погоджено та пропонується внести на розгляд ради питання, перелік яких роздано депутатам, а саме:

1. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.17 № 868 «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на                2018 рік», зі змінами.
2. Про внесення змін у комплексну Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Житомирської області від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки, зі змінами.
3. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 878.
4. Про внесення змін у рішення обласної ради від 07.03.2018 № 938.
5. Про внесення змін у рішення обласної ради від 07.03.2018 № 939.
6. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 874, зі змінами.
7. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 869, зі змінами.
8. Про внесення змін у рішення обласної ради від 10.09.2015 №1576, зі змінами.
9. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 875 «Про Програму матеріально-технічного забезпечення підшефних військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, закріплених за Житомирською облдержадміністрацією, на 2018- 2020 роки».
10. Про регіональний план реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Житомирській області на 2018-2026 роки.
11. Про обласний щорічний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини».
12. Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік.
13. Про затвердження розпоряджень голови обласної державної адміністрації.
14. Про запити депутатів обласної ради.
15. Про схвалення у новій редакції перспективного плану формування територій громад Житомирської області.

Питання комунальної власності
16. Про переукладення контракту з Карпенком С.В.
17. Про внесення змін до контракту з директором комунального вищого навчального закладу «Новоград-Волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради.
18. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту комунального закладу «Обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича» Житомирської обласної ради.
19. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу «Житомирський академічний обласний театр ляльок» Житомирської обласної ради у новій редакції.
20. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального підприємства «Житомирський академічний український музично-драматичний театр  ім. І.А. Кочерги» Житомирської обласної ради.
21. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи «Житомирський обласний центр народної творчості» Житомирської обласної ради.
22. Про встановлення орендної плати бюджетним установам.
23. Про встановлення орендної плати.
24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
25. Про надання згоди на встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
26. Про надання згоди на прийняття з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області автомобіля швидкої допомоги.
27. Про надання згоди на передачу об’єктів нерухомого майна у державну  власність.
28. Про внесення змін у рішення обласної ради від 31.05.2018 №1057 «Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області».
29. Про списання медичного обладнання.
30. Про внесення змін у рішення обласної ради від 31.05.2018 №1055 «Про надання згоди на передачу нежилої будівлі та об’єктів, що розташовані за адресою: м. Бердичів, вул. Пушкіна, 46, у державну власність».
31. Про закріплення на праві оперативного управління нерухомого майна.
32. Про закріплення на праві господарського відання нерухомого майна.
33. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.17 № 900 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами.
34. Про внесення змін у рішення обласної ради від 10.04.14 № 1159 «Про затвердження переліків та реєстру об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами та доповненнями.
    35. Про затвердження передавального акта комунальної установи «Обласний госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради.
    36. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
37. Про надання у користування мисливських угідь громадській організації   «Коростенське товариство мисливців і рибалок».
38. Про розгляд  звернення  Державної служби геології та надр України від 11.06.2018   № 10232/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами  АТ «Кварцсамоцвіти».
39. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України                        від 14.06.2018  №10637/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «ТД Комета».
40. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 14.06.2018  №10636/03/12-18  щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «ТД Комета».
41. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 14.06.2018  №10646/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «Граніт Блексі».
42. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 15.06.2018  №10685/03/12-18 щодо погодження продажу  на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами  ділянки «Бараші».
43. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 15.06.2018  №10686/03/12-18 щодо  погодження продажу  на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами  ділянки «Вікторівка».
44. Про утворення об′єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.
45. Про порушення клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Римської В.О.
46. Про порушення клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Романчук Л.Д.
47. Про порушення клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України Іванюка М.О.
48. Про порушення клопотання про присудження Премії Верховної Ради України Мазур Л.В.
49. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо виділення додаткової дотації.
50. Інформація Служби автомобільних доріг у Житомирській області про хід виконання дорожніх робіт.
51. Інформація про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на шістнадцятій сесії обласної ради сьомого скликання.
52. Інформація про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2