• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про встановлення орендної плати

                                                                                           Проект

                                                                                                                                                                                                                                                                                    
trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ


Двадцять друга сесія                                                                      VII скликання

від                         №

Про встановлення
орендної плати
    
Відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення обласної ради від 15.12.11 № 333 “Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу”, зі змінами, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від 29.01.2019, з питань бюджету і комунальної власності від 04.02.2019, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити орендну плату у розмірі 1 грн на 2018-2019 роки:

1.1. Благодійній організації “Фонд допомоги онкохворим дітям “Разом до життя” за користування приміщенням загальною площею 17,5 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 25.

1.2. Благодійному фонду “Заложники Чорнобиля” за користування приміщенням загальною площею 33,0 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12.

1.3. Благодійній організації “Благодійний фонд “Банк Добра” за користування приміщенням загальною площею 51,5 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Домбровського, 38.

1.4. Дитячо-юнацькій спортивній школі “Старт” Житомирської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Україна” за користування приміщенням загальною площею 32,76 кв. м, яке перебуває на балансі комунального закладу позашкільної освіти “Житомирська дитячо-юнацька спортивна школа “Авангард” Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 10.

1.5. Громадській організації “Спортивний клуб “Сокіл-Житомир” за користування приміщеннями загальною площею 984,7 кв. м, які перебувають на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходяться за адресою: м. Житомир, вул. Домбровського, 38.

1.6. Громадській організації “Житомирська обласна федерація греко-римської боротьби” за користування приміщенням загальною площею 38,0 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 25.

1.7. Громадській організації “Польсько-Німецько-Український Центр “Життя в Єдності” за користування приміщенням загальною площею 84,0 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 17.

2. Встановити орендну плату у розмірі 1 грн на 2019 рік:

2.1. Житомирській обласній громадській організації людей з інвалідністю “Молодь. Жінка. Сім’я.” за користування приміщенням загальною площею 19,0 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Театральна, 17/20.

2.2. Громадській спілці “Житомирська обласна федерація футболу” за користування приміщенням загальною площею 88,23 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 3/14.

2.3. Громадській організації “Авенір” за користування приміщенням загальною площею 17,4 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Домбровського, 38.

2.4. Житомирській обласній громадській організації “Захист дітей війни” за користування приміщенням загальною площею 25,4 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 25.

2.5. Громадській організації “Житомирська організація ветеранів “Золота Зірка” за користування приміщенням загальною площею 18,7 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12.

2.6. Житомирському обласному відділенню Дитячого фонду України за користування приміщенням загальною площею 16,65 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12.

2.7. Громадській організації “Берегиня Полісся” за користування приміщенням загальною площею 33,5 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Театральна, 17/20.

2.8. Громадській спілці “Асоціація спортивної боротьби Житомирської області” за користування приміщенням загальною площею 35,9 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 25.

2.9. Відділенню Національного олімпійського комітету України в Житомирській області  за користування приміщенням загальною площею 35,3 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 25.

2.10. Житомирському округу Міжнародної громадської організації  “Козацтво Запорозьке” за користування приміщенням загальною площею 18,95 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Домбровського, 38.

2.11. Благодійному фонду “Лікарі без кордонів - Бельгія” за користування приміщеннями загальною площею 130,0 кв. м та 61,3 кв. м, які перебувають на балансі обласного протитуберкульозного диспансеру Житомирської обласної ради і знаходяться за адресою: Житомирський район, смт Гуйва, вул. В. Бердичівська, 64.

2.12. Громадській організації “Житомирська обласна Спілка поляків України” за користування приміщеннями загальною площею 39,1 кв. м, 27,6 кв. м та 18,2 кв. м, які перебувають на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходяться за адресою: м. Житомир, вул. Театральна, 17/20.

2.13. Комунальному підприємству “Еко-Сервіс” Житомирської обласної ради за користування приміщеннями загальними площами 1374,0 кв. м, 80,5 кв. м та 10,2 кв. м, які перебувають на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходяться за адресами: м. Житомир, пров. 1-й Іподромний, 15а, вул. М. Бердичівська, 25, і майдан ім. С.П. Корольова, 12.


3. Встановити орендну плату у розмірі 1 грн Житомирській обласній громадській організації “Милосердя” за користування приміщеннями, які перебувають на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради, а саме:
- загальною площею 431,33 кв. м, що знаходяться за адресою:
м. Житомир, пров. 1-й Іподромний, 15-А, з 21.06.2017 по 31.01.2018;
- загальною площею 239,1 кв. м, що знаходяться за адресою:
м. Житомир, вул. Кибальчича, 13, на 2018 рік;
- загальними площами 541,33 кв. м та 80,6 кв. м, що знаходяться за адресою: м. Житомир, пров. 1-й Іподромний, 15-А, на 2018 рік.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 


Голова обласної ради                                                                            В.В. Ширма       
                                         

 

 


Розробник проекту рішення:
Виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Хижняк Т.В.. – консультант відділу орендних
відносин та економічного аналізу діяльності суб’єктів спільної власності
управління майном  виконавчого апарату обласної ради, 43-21-48
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2