• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про внесення змін у рішення обласної ради від 10.04.2014 № 1159 „Про затвердження переліків та реєстру об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, зі змінами та доповненнями

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять друга сесія                                                                        VIIскликання

від                            №

Про внесення змін у рішення
обласної ради від 10.04.2014  № 1159
„Про затвердження переліків та реєстру
об’єктів  спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст області”, зі змінами
та доповненнями

Відповідно до статей 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від                           , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у рішення обласної ради від 10.04.2014 №1159 „Про затвердження переліків та реєстру об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, зі змінами та доповненнями, а саме:

1.1. Пункт 48. „Комунальна установа „Обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів” Житомирської обласної ради” додатка 1 „Перелік установ, організацій, що перебувають у спільній власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області” викласти у такій редакції:

„48. Комунальна реабілітаційна установа „Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю” Житомирської обласної ради.”.

1.2. Пункт 30. „Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Житомирської обласної ради” додатка 1 „Перелік установ, організацій, що перебувають у спільній власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області” виключити.

Відповідно, пункти 31 -102 додатка 1 „Перелік установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області” вважати пунктами 30-101.

1.3. Додаток 8 „Перелік комунальних некомерційних підприємств, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області доповнити пунктом 2 наступного змісту: „2. Комунальне некомерційне підприємство „Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради.”.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

 

Голова обласної ради                                                                            В.В. Ширма

 

Розробник проекту рішення :

Виконавчий апарат Житомирської  обласної  ради

Відповідальна  особа: Романець Т.В. – консультант відділу

орендних відносин та економічного аналізу діяльності суб’єктів

спільної власності управління майном виконавчого апарату обласної ради.

43-21-57.

Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2