• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про погодження лімітів на використання лісових ресурсів на 2019-2024 роки у лісогосподарських підприємствах Житомирської області

Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять третя сесія

 

    VII скликання

 

 

 

від 18.04.2008          № 

 

 

 

 

 

Про погодження лімітів на використання
лісових ресурсів на 2019-2024 роки у
лісогосподарських підприємствах
Житомирської області

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 15, 38, 40 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 10 Закону України «Про рослинний світ», ст. 30 Лісового кодексу України, розглянувши подання Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства від 14.03.2019 № 05.1-27/406, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від 26.03.201   8, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити ліміти на використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань і заготівлі другорядних лісових матеріалів  на 2019-2024 роки для лісогосподарських підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради згідно з додатками 1, 2.

2. Затвердження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань і заготівлі другорядних лісових матеріалів проводити відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

 

Голова обласної ради                                                                             В.В. Ширма

Додаток до проекту

Розробник проекту рішення:
Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства.
Відповідальна особа: Будько С.В. головний спеціаліст
відділу лісового господарства, охорони та захисту лісу, 22-59-85.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2