• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про Програму розвитку мережі індустріальних парків у Житомирській області на 2019-2021 роки

Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять третя сесія                                                                         VIIскликання

від                        №

Про Програму розвитку
мережі індустріальних парків
у Житомирській області на 2019-2021 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання депутатів обласної ради Крамаренка С.М., Ейсмонта В.С., Кізіна С.В., директора установи «Агенція регіонального розвитку Житомирської області» Сачука А.М. від 11.05.2019 № 4/1566-р, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від                                       , з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв'язку від                                       , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму розвитку мережі індустріальних парків у Житомирській області на 2019-2021 роки (далі - Програма) згідно з додатком 1.
  2. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на фінансування заходів Програми, згідно з додатком 2.
  3. Головним розпорядником коштів Програми визначити департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації.
  4. Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації забезпечити виконання заходів Програми і щороку звітувати про хід її виконання щоквартально, до 20 числа місяця, наступного за звітним.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

 

Голова обласної ради                                                                  В.В. Ширма

Додаток до проекту

 

Розробники проекту рішення:

Депутати Житомирської обласної ради Крамаренко С.М.,
Ейсмонт В.С., Кізін С.В.;
директор установи «Агенція регіонального розвитку
Житомирської області» Сачук А.М.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2