• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про припинення комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство

Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять третя сесія                                                                     VII скликання

від                         №

Про припинення комунальної установи
«Центр екстреної медичної допомоги та
медицини катастроф» Житомирської
обласної ради шляхом перетворення в
комунальне некомерційне підприємство

Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 104-108 Цивільного кодексу України, ст. ст. 52-54, 56-59, 78, 137 Господарського кодексу України, законами України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я»,враховуючи подання облдержадміністрації  від 18.04.2019 № 2475/2-19/51, рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від                        , з питань бюджету і комунальної власності від                       ,  обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити юридичну особу – комунальну установу «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»Житомирської обласної ради (код ЄРДПОУ 38500095, юридична адреса: м.Житомир,  вул. Покровська, 98-В) - шляхом її перетворення в комунальне некомерційне підприємство  «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради.

2. Передати все майно, права і обов’язки комунальної установи   «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради правонаступнику – комунальному некомерційному підприємству «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради, згідно з передавальним актом, та закріпити його на праві оперативного управління.

3. Утворити комісію з припинення комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради для направлення  повідомлення державному реєстраторупро прийняте рішення щодо припинення комунальної установи, проведення інвентаризації майна, складення передавального акта і здійснення інших заходів щодо припинення юридичної особи (додаток 1).

Місцезнаходження комісії з припинення комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»   Житомирської обласної ради: м. Житомир, вул. Покровська, 98-В.

4. Встановити порядок і строки припинення комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»Житомирської обласної ради (додаток 2).

5. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»Житомирської обласної ради (додаток 3).

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

Голова обласної ради                                                                     В.В. Ширма

Додаток до проекту

 

Розробник проекту рішення :
Виконавчий апарат Житомирської  обласної  ради.
Відповідальна  особа: Романець Т.В. – консультант відділу
орендних відносин та економічного аналізу діяльності суб’єктів
спільної власності управління майном виконавчого апарату обласної ради.
43-21-57.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2