• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про припинення комунальної установи „Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД - інфекції та шкірно-венерологічні захворювання” Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підпри

Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять третя сесія                                                                     VII скликання

від                         №

Про припинення комунальної установи
„Обласний медичний центр з надання
спеціалізованої допомоги хворим на залежності,
ВІЛ/СНІД - інфекції та шкірно-венерологічні
захворювання” Житомирської обласної ради
шляхом перетворення в комунальне
некомерційне підприємство

Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 104-108 Цивільного кодексу України, ст. ст. 52-54, 56-59, 78, 137 Господарського кодексу України, законами України „Основи законодавства України про охорону здоров’я”, „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”,враховуючи подання облдержадміністрації                                       від 21.03.2019  №1667/2-19/51, рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від                        , з питань бюджету і комунальної власності від                       ,  обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити юридичну особу – комунальну установу „Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД - інфекції та шкірно-венерологічні захворювання” Житомирської обласної ради(код ЄРДПОУ 01526394, юридична адреса: Житомирська обл., Житомирський район, c. Зарічани) - шляхом її перетворення в комунальне некомерційне підприємство „Обласний медичний спеціалізований центр” Житомирської обласної ради.

2. Передати все майно, права і обов’язки комунальної установи „Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД - інфекції та шкірно-венерологічні захворювання” Житомирської обласної ради правонаступнику – комунальному некомерційному підприємству „Обласний медичний спеціалізований центр” Житомирської обласної ради, згідно з передавальним актом, та закріпити його на праві оперативного управління.

3. Утворити комісію з припинення комунальної установи „Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД - інфекції та шкірно-венерологічні захворювання”Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство „Обласний медичнийспеціалізований центр” Житомирської обласної ради для направлення повідомлення державному реєстраторупро прийняте рішення щодо припинення комунальної установи, проведення інвентаризації майна, складення передавального акта і здійснення інших заходів щодо припинення юридичної особи (додаток 1).

Місцезнаходження комісії з припинення комунальної установи „Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД-інфекції та шкірно-венерологічні захворювання”Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство „Обласний медичний спеціалізований центр” Житомирської обласної ради: Житомирська обл., Житомирський район, c. Зарічани.

4. Встановити порядок і строки припинення комунальної установи „Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД-інфекції та шкірно-венерологічні захворювання”Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство „Обласний медичний спеціалізований центр” Житомирської обласної ради (додаток 2).

5. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства „Обласний медичний спеціалізований центр” Житомирської обласної ради (додаток 3).

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

Голова обласної ради                                                                          В.В. Ширма

Додаток до проекту

 

Розробник проекту рішення :
Виконавчий апарат Житомирської  обласної  ради.
Відповідальна  особа: Романець Т.В. – консультант відділу
орендних відносин та економічного аналізу діяльності суб’єктів
спільної власності управління майном виконавчого апарату обласної ради.
43-21-57.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2