• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про припинення комунальної установи «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство

Проект

 

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять третя сесія                                                                 VII скликання

від                        №

Про припинення комунальної
установи «Обласний медичний
центр вертебрології і реабілітації»
Житомирської обласної ради шляхом
перетворення в комунальне
некомерційне підприємство

Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 104-108 Цивільного кодексу України, ст. ст. 52-54, 56-59, 78, 137 Господарського кодексу України, законами України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», враховуючи подання Житомирської облдержадміністрації від 10.05.2019№ 2862/2-19/51, рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від                        , з питань бюджету і комунальної власності від                          , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити юридичну особу - комунальну установу «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради(код ЄРДПОУ 01991458), юридична адреса: м. Житомир, вул. Професора Кравченка, 5) - шляхом її перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради.

2.Передати все майно, права і обов’язки комунальної установи «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради правонаступнику - комунальному некомерційному підприємству «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради, згідно з передавальним актом, та закріпити його на праві оперативного управління.

3. Утворити комісію з припинення комунальної установи «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради для направлення повідомлення державному реєстратору про прийняте рішення щодо припинення комунальної установи, проведення інвентаризації майна, складення передавального акта і здійснення інших заходів щодо припинення юридичної особи (додаток 1).

Місцезнаходження комісії з припинення комунальної установи «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради: м. Житомир, вул. Чуднівське шосе, 1.

4. Встановити порядок і строки припинення комунальної установи «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради (додаток 2).

5. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради (додаток 3).

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

Голова обласної ради                                                                       В.В. Ширма

Додаток до проекту

 

Розробник проекту рішення :
Виконавчий апарат Житомирської  обласної  ради.
Відповідальна  особа: Романець Т.В. – консультант відділу
орендних відносин та економічного аналізу діяльності суб’єктів
спільної власності управління майном виконавчого апарату обласної ради.
43-21-57.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2