• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

№1433 Про припинення обласного міжрайонного діагностичного центру у м. Коростені Житомирської обласної радишляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять третя сесія                                                                     VII скликання

від 23.05.2019 № 1433

Про припинення обласного міжрайонного
діагностичного центру у м. Коростені
Житомирської обласної радишляхом перетворення
в комунальне некомерційне підприємство

Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 104-108 Цивільного кодексу України, ст. ст. 52-54, 56-59, 78, 137 Господарського кодексу України, законами України „Основи законодавства України про охорону здоров’я”, „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”, враховуючи подання облдержадміністрації від 22.03.2019 № 1715/2-19/51, рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 15.05.2019, з питань бюджету і комунальної власності від 20.05.2019, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити юридичну особу – обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені Житомирської обласної ради (код ЄРДПОУ 13568713, юридична адреса: м. Коростень, вул. Київська, 21б) - шляхом його перетворення в комунальне некомерційне підприємство „Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені” Житомирської обласної ради.

2. Передати все майно, права і обов’язки обласного міжрайонного діагностичного центру у м. Коростені Житомирської обласної ради правонаступнику – комунальному некомерційному підприємству „Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені” Житомирської обласної ради, згідно з передавальним актом, та закріпити його на праві оперативного управління.

3. Утворити комісію з припинення обласного міжрайонного діагностичного центру у м. Коростені Житомирської обласної ради шляхом його перетворення в комунальне некомерційне підприємство „Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені” Житомирської обласної ради для  направлення  повідомлення державному реєстраторупро прийняте рішення щодо припинення комунальної установи, проведення інвентаризації майна, складення передавального акта і здійснення інших заходів щодо припинення юридичної особи ( додаток 1).

Місцезнаходження комісії з припинення обласного міжрайонного діагностичного центру у м. Коростені Житомирської обласної ради шляхом його перетворення в комунальне некомерційне підприємство „Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені” Житомирської обласної ради: м. Коростень, вул. Київська, 21б.

4. Встановити порядок і строки припинення обласного міжрайонного діагностичного центру у м. Коростені Житомирської обласної ради шляхом його перетворення в комунальне некомерційне підприємство „Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені”Житомирської обласної ради (додаток 2).

5. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства „Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені” Житомирської обласної ради (додаток 3).

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

Голова обласної ради                                                                      В.В. Ширма

Додаток до рішення

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2