• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

№1410 Про розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2019 рік


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ  

Двадцять третя   сесія        VIІ скликання

від  23.05.2019    №  1410  

Про   розподіл використання коштів, що надходять
у порядку   відшкодування   втрат  сільськогосподарського  
та   лісогосподарського   виробництва,

на 2019 рік

На виконання статті 209 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від    16.05.2019, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2019 рік:
       
1.1. Шляхом надання субвенції відповідним сільським радам на проведення нормативної грошової оцінки земель у межах населених пунктів, згідно з додатком.

1.2. Шляхом надання субвенції у сумі 508,4 тис. грн Словечанській сільській раді Овруцького району на продовження робіт  «Будівництво протиерозійних  споруд на землях Словечансько-Овруцького кряжа на території Словечанської сільської ради Овруцького району Житомирської області».
      
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 

 

Голова обласної  ради                                  В.В. Ширма

Додаток до рішення

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2