• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

№1416 Про Програму розвитку мережі індустріальних парків у Житомирській області на 2019 рік


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять третя сесія                                VII скликання

від 23.05.2019 № 1416

Про Програму розвитку
мережі індустріальних парків
у Житомирській області на 2019 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання депутатів обласної ради Крамаренка С.М., Ейсмонта В.С., Кізіна С.В., директора установи «Агенція регіонального розвитку Житомирської області» Сачука А.М. від 11.05.2019 № 4/1566-р, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв'язку від 14.05.2019, з питань бюджету і комунальної власності від 23.05.2019, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.    Затвердити Програму розвитку мережі індустріальних парків у Житомирській області на 2019 рік (далі - Програма) згідно з додатком 1.
2.    Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на фінансування заходів Програми, згідно з додатком 2.
3.    Головним розпорядником коштів Програми визначити департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації.
4.    Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації забезпечити виконання заходів Програми.
5.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

 


Голова обласної ради                             В.В. Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2