Протокол президія обласної ради 30.07.2019

                                                                                                                             

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
президія обласної ради

30.07.2019      м. Житомир

Присутніх членів президії -11

Відкрив та вів засідання голова обласної ради Ширма В.В.

1. СЛУХАЛИ: Про перелік питань, які планується розглянути на 25 (позачерговій) сесії обласної ради 01.08.2019.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що відбулися засідання постійних комісій обласної ради, на засіданні постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів не було кворуму, тому воно відбудеться перед сесією, де буде розглянуто ще 5 питань щодо погодження надання спеціальних дозволів на користування надрами, а саме:

1. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 11.07.2019 №12631/03/12-19 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «ГЛОБАЛ СТОУН КАСТЛ».
Щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «ГЛОБАЛ СТОУН КАСТЛ» з метою видобування граніту Південної ділянки Межирічського родовища площею 7,43 га, яка знаходиться у Коростенському районі.
2. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 23.07.2019 №13352/14/12-19 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «ГРАНД КАСТЛ».
Щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «ГРАНД КАСТЛ» з метою видобування гранітів Північної ділянки Омелянівського родовища площею 5,0 га, яка знаходиться у Коростенському районі.
3. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 23.07.2019 №13347/14/12-19 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Земля інвест».
Щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Земля інвест» з метою видобування граніту ділянки надр Дідковичі-1 площею 8,0 га, яка знаходиться у Коростенському районі.
4. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 26.07.2019 №13702/03/12-19 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «КЕРАМ ГРУП».
Щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «КЕРАМ ГРУП» з метою видобування первинних лужних каолінів Центральної ділянки Дубрівського родовища загальною площею 37,2 га, яка знаходиться у Баранівському районі.
5. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 26.07.2019 №13701/03/12-19 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Літос».
Щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами товариству з обмеженою відповідальністю «Літос» з метою видобування габро Олександрівського родовища площею 3,1 га, яке знаходиться у Хорошівському районі.

2. СЛУХАЛИ: Про узгодження окремих проєктів рішень.

26. Про передачу земельної ділянки у комунальну власність територіальної громади м. Бердичева.
Пропонується передати земельну ділянку площею 0,4447 га (кадастровий номер 1810400000:01:021:0195), що знаходиться за адресою: м.Бердичів, вул. Європейська, 25 б, та перебуває у постійному користуванні комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у комунальну власність територіальної громади м. Бердичева).
Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що постійна комісія обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села прийняла рішення провести виїзне засідання з даного питання та надати рекомендації на розгляд чергової сесії обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Зняти дане питання на доопрацювання та внести на розгляд чергової сесії обласної ради.

( за – 11,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 0)

29. Про встановлення орендної плати.
Пропонується встановлення орендної плати у розмірі 1,20 грн з ПДВ на 2019 рік громадській організації “Житомирський обласний фонд соціального захисту інвалідів”, комунальному підприємству “Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі” Житомирської обласної ради.
Постійна комісія обласної ради з гуманітарних питань рекомендувала довивчити питання встановлення орендної плати громадській організації “Житомирський обласний фонд соціального захисту інвалідів”, постійна комісія обласної ради з питань бюджету і комунальної власності підтримала встановлення орендної плати у розмірі 1 грн.
ВИСТУПИЛИ:
Заступник голови обласної ради Вілівчук М.О., голова постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань Галагуза О.В., заступник голови фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді Кропачов Д.І., голова фракції політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Ейсмонт В.С.

ВИРІШИЛИ: Підтримати внесення даного питання на розгляд обласної ради.

( за – 11,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 0)

34. Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України Національної служби здоров’я України, щодо якості та доступності первинної медичної допомоги для сільського населення.
Вноситься депутатом обласної ради Собком Т.Д.
ВИРІШИЛИ: Підтримати внесення даного питання на розгляд обласної ради.

( за – 11,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 0)

35. Про звернення депутатів обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів із державного бюджету України для проведення Другого форуму України та Республіки Білорусь у місті Житомирі.

ВИСТУПИЛИ:
Т.в.о. голови облдержадміністрації Лагута Я.М., депутат обласної ради Рибак Н.І., голова обласної ради Ширма В.В., депутат обласної ради Собко Т.Д.

ВИРІШИЛИ: Підтримати внесення даного питання на розгляд обласної ради.

( за – 11,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 0)

36. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної ради.
.
Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що дане питання підтримано постійною комісією обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

ВИРІШИЛИ: Підтримати внесення даного питання на розгляд обласної ради.

( за – 11,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 0)

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію підтримати порядок денний в цілому.

( за – 11,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 0)
(пропозицію підтримано)

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що надійшла заява депутата обласної ради Лабунської А.В. щодо складення депутатських повноважень у зв’язку з обранням її народним депутатом України.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома (одноголосно).

Голова обласної ради Ширма В.В. подякував усім за роботу та оголосив засідання президії обласної ради закритим.

Голова обласної ради                        В.В. Ширма

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2