• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про надання у користування мисливських угідь громадській організації «Вакуленчуківська гарнізонна громадська організація Товариство військових мисливців та рибалок Збройних сил України «Військовий мисливець»

Проєкт

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять п’ята  сесія

VIІ скликання

від                       

№  

Про надання у користування мисливських угідь
громадській організації  «Вакуленчуківська гарнізонна
громадська організація Товариство військових
мисливців та рибалок Збройних сил України «Військовий мисливець»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», розглянувши подання  Державного  агентства  лісових  ресурсів  України від 14.06.2019 № 03-11/4798-19, погодження Житомирської обласної державної адміністрації від 12.06.2019  № 3575/2-19/19, клопотання громадської організації «Вакуленчуківська гарнізонна громадська організація Товариство військових мисливців та рибалок Збройних сил України «Військовий мисливець»   від 24.06.2019, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань    екології, охорони навколишнього середовища та використання природних  ресурсів від                        , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати у користування громадській організації «Вакуленчуківська гарнізонна громадська організація Товариство військових мисливців та рибалок Збройних сил України «Військовий мисливець» мисливські угіддя загальною площею 3248,39 га, у тому числі площею 2148,39 га  у кварталах №№ 1-11,13 (виділ 1), 14 (виділ 1),  15 (виділи 1, 2, 3), 16-25,  29 (виділ 2), 30-47 Чуднівського лісництва    ДП «Зарічанський лісгосп» (військова частина А 2365),  за умови включення до відтворювальних ділянок земель лісових заказників місцевого значення «Зривисько» площею 105,0 га у кварталах №№ 4, 17 і «Коршомка»  площею 408,2  га у кварталах  №№ 5-8, 18 (виділи 1-8), 19 (виділи 1-8), 20 (виділ 21) на території Вакуленчуківської селищної ради та площею  1100,0 га,     що     перебувають в оренді    ТОВ «А.Т.К.»,   на     території
  2. Краснопільської сільської ради Чуднівського району Житомирської області, терміном 25 років.
  1. Громадській організації «Вакуленчуківська гарнізонна громадська організація Товариство військових мисливців та рибалок Збройних сил України «Військовий мисливець»:

  2.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проєкту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.

2.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.

          2.3. Для регулювання відносин, визначення  розміру  та порядку  внесення плати за користування мисливськими  угіддями укласти відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок, на яких знаходяться ці угіддя.

      2.4. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проєкту організації і розвитку мисливського господарства, укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища   та     використання  природних  ресурсів.

                 

Голова обласної ради

   

                            В.В. Ширма    

Розробник проєкту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ковтуненко М.Г. начальник
управління з питань реформи місцевого
самоврядування, та децентралізації влади,
впровадження проектів та програм виконавчого апарату
обласної ради, 43-21-49

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2