• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про додаткове надання у користування мисливських угідь ГО «Мисливський клуб «Блазер»

Проєкт


trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять шоста сесія VIІ скликання

від                           №

Про додаткове надання у користування мисливських угідь
ГО «Мисливський клуб «Блазер»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 21, 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», розглянувши подання Державного агентства лісових ресурсів України від 21.08.2019 № 03-11/6392-19, погодження Житомирської обласної державної адміністрації від 07.08.2019 №4927/0/2-19/19, клопотання громадської організації «Мисливський клуб «Блазер» від 29.08.2019 №9 щодо додаткового надання у користування мисливських угідь, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати додатково у користування громадській організації «Мисливський клуб «Блазер» мисливські угіддя площею 657,0 га у кварталах №№ 78-87 Чорнолозького лісництва ДП «Бердичівське лісове господарство» на території Скраглівської сільської ради Бердичівського району Житомирської області, визначивши загальну площу мисливських угідь 3924,0 га та строк користування 25 років.
2. Громадській організації «Мисливський клуб «Блазер»:
2.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проєкту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.
2.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.
2.3. Для регулювання відносин, визначення розміру та порядку внесення плати за користування мисливськими угіддями укласти відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок, на яких знаходяться ці угіддя.

2.4. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проєкту організації і розвитку мисливського господарства, укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

Голова обласної ради                                          В.В. Ширма

 

Розробник проєкту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ковтуненко М.Г. начальник
управління з питань реформи місцевого
самоврядування, та децентралізації влади,
впровадження проектів та програм виконавчого апарату
обласної ради, 43-21-49
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2