• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про припинення комунальної установи «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство

Проєкт

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять шоста сесія                                        VII скликання

від                               №

Про припинення комунальної установи
«Обласний спеціалізований будинок дитини»
Житомирської обласної ради
шляхом перетворення в комунальне
некомерційне підприємство

Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 104-108 Цивільного кодексу України, ст. ст. 52-54, 56-59, 78, 137 Господарського кодексу України, законами України „Основи законодавства України про охорону здоров’я”, „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”, постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 р. № 675 „Про затвердження Положення про центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям”, враховуючи подання облдержадміністрації від 27.08.2019 № 5461/2-19/51, рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від , з питань бюджету і комунальної власності від , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити юридичну особу – комунальну установу «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 01526572, юридична адреса: м. Новоград - Волинський, вул. Героїв Майдану, 64 ) - шляхом її перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Медичний спеціалізований центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей та паліативної допомоги дітям-інвалідам» Житомирської обласної ради.

2. Передати все майно, права і обов’язки комунальної установи «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради правонаступнику – комунальному некомерційному підприємству «Медичний спеціалізований центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей та паліативної допомоги дітям-інвалідам» Житомирської обласної ради, згідно з передавальним актом, та закріпити його на праві оперативного управління.

3. Утворити комісію з припинення комунальної установи «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Медичний спеціалізований центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей та паліативної допомоги дітям-інвалідам» Житомирської обласної ради для направлення повідомлення державному реєстратору про прийняте рішення щодо припинення комунальної установи, проведення інвентаризації майна, складення передавального акта і здійснення інших заходів щодо припинення юридичної особи (додаток 1).

Місцезнаходження комісії з припинення комунальної установи шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Медичний спеціалізований центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей та паліативної допомоги дітям-інвалідам» Житомирської обласної ради: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 64.

4. Встановити порядок і строки припинення комунальної установи «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Медичний спеціалізований центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей та паліативної допомоги дітям-інвалідам» Житомирської обласної ради (додаток 2).

5. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства «Медичний спеціалізований центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей та паліативної допомоги дітям-інвалідам» Житомирської обласної ради (додаток 3).

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної ради                                                В.В. Ширма

Додаток до проєкту рішення

Розробник проекту рішення :
Виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Романець Т.В. – консультант відділу
орендних відносин та економічного аналізу діяльності суб’єктів
спільної власності управління майном виконавчого апарату обласної ради.
43-21-57.
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2