• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про припинення комунального закладу „Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків” Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство

Проєкт

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять шоста сесія                                                                    VII скликання

від                          №

Про припинення комунального закладу
„Житомирський обласний спеціалізований
будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які
залишилися без піклування батьків”
Житомирської обласної ради
шляхом перетворення в комунальне
некомерційне підприємство

Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 104-108 Цивільного кодексу України, ст. ст. 52-54, 56-59, 78, 137 Господарського кодексу України, законами України „Основи законодавства України про охорону здоров’я”, „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”, враховуючи подання облдержадміністрації від 03.09.2019 №5658/2-19/51, рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від           , з питань  бюджету і комунальної власності від                   ,  обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити юридичну особу – комунальний заклад „Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків” Житомирської обласної ради (код ЄРДПОУ 05503562, юридична адреса: м. Житомир, вул. Корабельна, 8) - шляхом його перетворення в комунальне некомерційне підприємство „Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків” Житомирської обласної ради.
  1. Передати все майно, права і обов’язки комунального закладу „Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків” Житомирської обласної ради правонаступнику – комунальному некомерційному підприємству „Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків” Житомирської обласної ради, згідно з передавальним актом, та закріпити його на праві оперативного управління.
  2. Утворити комісію з припинення комунального закладу „Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків” Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство „Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків” Житомирської обласної ради для  направлення  повідомлення державному реєстратору про прийняте рішення щодо припинення комунального закладу, проведення інвентаризації майна, складення передавального акта і здійснення інших заходів щодо припинення юридичної особи (додаток 1).

Місцезнаходження комісії з припинення комунального закладу шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство „Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків”  Житомирської обласної ради: м. Житомир, вул. Корабельна, 8.

  1. Встановити порядок і строки припинення комунального закладу „Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків” Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство „Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків” Житомирської обласної ради (додаток 2).
  1. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства „Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків” Житомирської обласної ради (додаток 3).
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної ради                                                                          В.В. Ширма

Додаток до проєкту рішення

 

Розробник проєкту рішення :
Виконавчий апарат Житомирської  обласної  ради.
Відповідальна  особа: Романець Т.В. – консультант відділу
орендних відносин та економічного аналізу діяльності суб’єктів
спільної власності управління майном виконавчого апарату обласної ради.
43-21-57.
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2