• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

№1568 Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів державному підприємству «Грозинське»


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять шоста сесія                        VII скликання

від 17.09.2019 № 1568

Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів
державному підприємству «Грозинське»

Відповідно до статей 30, 39 Лісового кодексу України, частини 3 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 16 Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.07 № 733 «Про затвердження Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок», розглянувши клопотання державного підприємства «Грозинське» від 05.08.2019 №76, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від 11.09. 2019, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по державному підприємству «Грозинське» (згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

Голова обласної ради                           В. В. Ширма

docxДодаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2