• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

№1725 Про Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення АТО/ООС на територію Житомирської області у 2020 році

trizyb1Україна
Житомирська обласна рада
РІШЕННЯ

Двадцять дев'ята сесія                                                                    VII скликання

від 18.12.2019 № 1725      

Про Програму соціальної підтримки учасників
АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників АТО/ООС,
внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої
території, районів проведення АТО/ООС
на територію Житомирської області у 2020 році                

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши подання обласної державної адміністрації від 10.12.2019 № 7506/2-19/51, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної  ради з питань охорони здоров’я, соціального  захисту  населення та у справах ветеранів від 11.12.2019, з питань бюджету і комунальної власності від 16.12.2019, обласна рада

 ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників АТО/ООС, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення АТО/ООС на територію Житомирської області у 2020 році (далі - Програма) згідно з додатком 1.
  2. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми, згідно з додатком 2.
  3. Головним розпорядником коштів і відповідальним виконавцем Програми визнати Департамент праці, соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації.
  4. Рекомендувати райдержадміністраціям, районним радам, міськвиконкомам, об'єднаним територіальним громадам розробити та затвердити відповідні програми, в яких передбачити співфінансування обласному бюджету.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

Голова обласної ради                                                                             В.В. Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2