Про Програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Обласний медичний центр психічного здоров’я» Житомирської обласної ради на 2020 рік

Проєкт

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                                 VII скликання

від                            №

Про  Програму  розвитку  та  фінансової
підтримки   КНП   «Обласний  медичний
центр психічного здоров’я» Житомирської
обласної ради  на 2020 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення надання дорослому та дитячому населенню області високоспеціалізованої  психіатричної медичної допомоги, розглянувши  подання обласної державної адміністрації від 21.02.2020 № 1032/2-20/46, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від                         , з питань  бюджету і комунальної власності від                            ,  обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний центр психічного здоров’я»  Житомирської обласної ради на 2020 рік ( далі  - Програма) згідно з додатком.
  2. Відповідальним виконавцем та головним розпорядником коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми, визначити Управління охорони здоров`я обласної державної адміністрації.
  3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування області розробити та затвердити відповідні програми, передбачивши фінансування на їх реалізацію.
  4. Відповідальному виконавцю Програми двічі у рік звітувати про хід її виконання.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров`я,  соціального захисту населення та у справах ветеранів.

Голова обласної ради                                                                 В.В. Ширма

Додаток до проєкту

Розробник проєкту рішення:
управління охорони здоров`я
облдержадміністрації
Відповідальна особа-Гусак О.Я.
директор КНП «Обласний медичний
центр психічного здоров’я» ЖОР

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2