Про розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2020 рік

Проєкт

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ 

Тридцята   сесія                                                                       VIІ скликання

від                        №

Про   розподіл використання коштів,
що надходять у порядку відшкодування
втрат сільськогосподарського та
лісогосподарського виробництва,
на 2020 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 209 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від                          , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2020 рік:

        1.1. Шляхом надання субвенції відповідним сільським радам на проведення нормативної грошової оцінки земель у межах населених пунктів згідно з додатком.

        1.2. Шляхом надання субвенції у сумі 508,4тис. грн Словечанській сільській раді Овруцького району на проведення робіт з охорони земель, у тому числі на:

         - завершення робіт по об’єкту «Будівництво протиерозійних споруд на землях Словечансько-Овруцького кряжу на території Словечанської сільської ради Овруцького району Житомирської області» у сумі 381,460  тис. грн;

         - проведення проектно-вишукувальних робіт та початок робіт на ділянках розвитку водної ерозії по об’єкту  «Будівництво протиерозійних споруд на землях Словечансько-Овруцького кряжу в районі сіл Словечне, Антоновичі, Листвін, Можари, Верпа, Черевки  Словечанської сільської ради Овруцького району Житомирської області»  у сумі 126,94 тис. грн.

  1.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

Голова обласної  ради                                                                      В.В. Ширма

Додаток до рішення

Розробник проєкту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ковтуненко М.Г. начальник
управління з питань реформи місцевого
самоврядування, та децентралізації влади,
впровадження проектів та програм виконавчого апарату
обласної ради, 43-21-49

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2