Про Програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м.Коростені» Житомирської обласної ради на 2020 рік

Проєкт

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                   VII скликання

від                  №

Про Програму розвитку та фінансової
підтримки КНП «Обласний міжрайонний
діагностичний центр у м.Коростені»
Житомирської обласної ради  на 2020 рік

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного Кодексу України, розглянувши подання обласної державної адміністрації від                №                        ,  враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від                              ,

з питань  бюджету і комунальної власності від                         ,  обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму  розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м.Коростені»  Житомирської обласної ради на 2020 рік (далі- Програма) згідно з додатком.          
  2. Відповідальними виконавцями та головними розпорядниками коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми, визначити Управління охорони здоров`я обласної державної адміністрації.
  3. Рекомендувати органам  місцевого самоврядування  області  розробити та затвердити відповідні програми, передбачивши фінансування на їх реалізацію.  
  4. Відповідальному виконавцю Програми двічі у рік звітувати про хід її   виконання .
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров`я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

Голова обласної ради                                                                 В.В. Ширма

Додаток до проєкту

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2