Про Програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Обласний центр громадського здоров’я» Житомирської обласної ради на 2020 рік

Проєкт

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                        VII скликання

від                                          №

Про Програму розвитку та фінансової
підтримки КНП «Обласний центр громадського
здоров’я» Житомирської обласної ради на 2020 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, з метою надання високоякісних послуг громадського здоров’я населенню області, розглянувши подання обласної державної адміністрації від 20.02.2020 № 985/2-20/46, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від                            , з питань бюджету і комунальної власності від                       , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Обласний центр громадського здоров’я» Житомирської обласної ради на 2020 рік (далі – Програма) згідно з додатком.
  2. Відповідальним виконавцем та головним розпорядником коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми, визначити Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації.
  3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування області розробити та затвердити відповідні програми, передбачивши фінансування на їх реалізацію.
  4. Відповідальному виконавцю Програми двічі у рік звітувати про хід її виконання.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів. 

Голова обласної ради                                                                         В.В. Ширма

Додаток до проєкту

Розробник проєкту рішення: 
Відповідальна особа:  Зарицький О.М. - директор
комунального некомерційного підприємства
«Обласний центр громадського здоров’я»
Житомирської обласної ради, 46-02-51.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2