Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 №875, зі змінами

Проєкт

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                                VII скликання

від                            №     

Про внесення змін у рішення 
обласної ради від 21.12.2017 №875, зі змінами

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 19.02.2020 № 927/2-20/46, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від                             , з питань бюджету і комунальної власності від                                  , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни у рішення обласної ради від 21.12.2017 №875 «Про Програму матеріально-технічної допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та державним військово-навчальним закладам Міністерства оборони України, які дислокуються на території Житомирської області, на 2018 – 2020 роки», зі змінами, а саме:

1.1. Пункти 2, 4 рішення викласти у новій редакції:

«2. Головним розпорядником коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми, визначити Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської обласної державної адміністрації, а отримувачами  - учасників Програми.».

«4. Командирам військових частин Збройних сил України, Національної гвардії України, керівникам державних військово-навчальних закладів Міністерства оборони України – учасникам Програми, щороку до 01 лютого інформувати обласну раду та Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської обласної державної адміністрації про використання коштів, передбачених на виконання заходів Програми.».

1.2. Додатки 1, 2 до рішення  викласти у новій редакції (додаються).

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

 

Голова обласної ради                                                                        В.В. Ширма

Додаток до проєкту

 

Розробник проєкту рішення:
Управління з питань цивільного
захисту населення та оборонної роботи
облдержадміністрації.
Відповідальна особа:
провідний спеціаліст
відділу організації заходів цивільного захисту
та оборонної роботи Управління з питань цивільного
захисту населення та оборонної роботи  облдержадміністрації
Тютюнник С.Ф. –  тел. 22-07-42

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2