• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

№1828 Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 №876, зі змінами

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Тридцята  сесія                                                                                       VII скликання

від 05.03.2020  №  1828

Про внесення змін у рішення  обласної
ради від 21.12.2017 №876, зі змінами

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 19.02.2020 № 927/2-20/46, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування,законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від 02.03.2020, з питань бюджету і комунальної власності від 02.03.2020, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни у рішення обласної ради від 21.12.2017 №876 «Про Програму надання матеріально-технічної допомоги Житомирському обласному військовому комісаріату та підтримки заходів з територіальної оборони області на 2018-2020 роки», зі змінами, а саме:

1.1. Пункт 3 рішення викласти у новій редакції:

«3. Головним розпорядником коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми, визначити Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської обласної державної адміністрації, а отримувачами  - учасників Програми.».

1.2. У пункті 5 розділу I «Загальна характеристика Програми» додатка 1 до рішення слова «Житомирська обласна державна адміністрація» замінити словами «Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської обласної державної адміністрації. ».

1.3. Абзац 2 розділу 7 «Координація та контроль за ходом виконання Програми» додатка 1 до рішення викласти у новій редакції:

«Житомирський обласний військовий комісаріат, як відповідальний виконавець Програми, раз у рік, до 01 лютого інформує обласну раду та Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської обласної державної адміністрації про хід її виконання. ».

1.4. Пункти 2, 7 додатка 2 до рішення викласти у новій редакції:

«2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської обласної державної адміністрації. ».

«7. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку із наданням засвідчених належним чином документів (копії платіжних доручень та накладних). ».

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

 

 

Голова обласної ради                                                                    В.В. Ширма

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2