• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

№1811 Про Програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради на 2020 рік

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                                           VII скликання

від 05.03.2020  № 1811

Про Програму розвитку та фінансової
підтримки КНП «Житомирська обласна
дитяча клінічна лікарня» Житомирської
обласної ради на 2020 рік
з внесеними змінами, відповідно до рішень:
від 25.06.2020 №1908

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення надання дитячому населенню області високоякісної спеціалізованої  медичної допомоги, розглянувши подання обласної державної адміністрації від 10.02.2020 № 738/2-20/46, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 27.02.2020, з питань бюджету і комунальної власності від 02.03.2020, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради на 2020 рік (далі — Програма) згідно з додатком.
  2. Відповідальним виконавцем та головним розпорядником коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми, визначити Управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації.
  3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування області розробити та затвердити відповідні програми, передбачивши фінансування на їх реалізацію.
  4. Відповідальному виконавцю Програми двічі у рік звітувати про хід її виконання.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

Голова обласної ради                                                                         В.В. Ширма

Додаток до рішення

Додаток до рішення до 25.06.20

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2