• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

№1814 Про Програму розвитку та фінансової підтримки КНП „Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій „Лісовий берег” Житомирської обласної ради на 2020 рік

                                                                                             

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                                     VII скликання

від  05.03.2020       № 1814

Про Програму розвитку та фінансової
підтримки  КНП „Обласний дитячий
протитуберкульозний санаторій
„Лісовий берег” Житомирської обласної
ради на 2020 рік

Відповідно до ст.  43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення  надання населенню області ефективної якісної  медичної допомоги, розглянувши подання обласної державної адміністрації від  19 лютого 2020р. №921/2-20/46, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради  з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення  та у справах ветеранів від 27.02.2020, питань бюджету і комунальної власності від 02.03.2020, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства „Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій „Лісовий берег” Житомирської обласної ради на 2020 рік (далі Програма) згідно з додатком.
  1. Відповідальним виконавцем та головним розпорядником коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми, визначити Управління охорони здоров’я  обласної державної адміністрації.
  1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування області розробити та затвердити відповідні програми, передбачивши фінансування на їх реалізацію.
  1. Відповідальному виконавцю Програми двічі на рік звітувати про хід її виконання.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

 

 

Голова обласної ради                                                                       В. В. Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2