• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

№1819 Про Програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради на 2020 рік

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Тридцята сесія                                                                                VII скликання

від 05.03.2020  № 1819

Про Програму розвитку та фінансової
підтримки КНП «Обласний медичний
консультативно-діагностичний центр» 
Житомирської обласної ради  на 2020 рік

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, розглянувши подання обласної державної адміністрації від 21.02.2020 № 1058/2-20/46, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від  27.02.2020, з питань  бюджету і комунальної власності від 02.03.2020,  обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради на 2020 рік (далі- Програма) згідно з додатком.          
  2. Відповідальним виконавцем та головним розпорядником коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми, визначити Управління охорони здоров`я обласної державної адміністрації.
  3. Рекомендувати органам  місцевого самоврядування  області  розробити та  затвердити відповідні програми, передбачивши фінансування на їх реалізацію.  
  4. Відповідальному виконавцю Програми двічі у рік звітувати про хід її   виконання.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров`я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

 

Голова обласної ради                                                                 В.В. Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2