Депутатська група «Жінки за Житомирщину» взяла під свій патронат обласну дитячу лікарню

05Депутатки обласної ради з депутатської групи «Жінки за Житомирщину» Раїса Гула, Олена Галагуза та Олена Розенблат відвідали 24 лютого обласну дитячу клінічну лікарню.

Відвідали з однією ціллю – взяти під свою опіку даний обласний комунальний дитячий заклад та вивчити його потребу у покращенні матеріально-технічної бази.

  • «Мені як мамі, як жінці, як депутату болить, що наша обласна дитяча лікарня у такому стані. Ми – жінки-депутати – хочемо це виправити. Сьогодні Житомирська обласна клінічна дитяча лікарня – це єдиний в області спеціалізований дитячий заклад третинного рівня надання медичної допомоги. Лікарня надає висококваліфіковану спеціалізовану стаціонарну та амбулаторно-поліклінічну медичну допомогу дитячому населенню області. Але її матеріально-технічний стан потребує негайного оновлення!», -  зазначає депутатка обласної ради, керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Раїса Гула.
  • Олена Галагуза також поділилася враженнями від перебування у закладі: «Ремонти тут подекуди не робилися десятиріччями. Наша жіноча депутатська група хоче зрушити цю ситуацію з місця і, врешті, забезпечити хоч якимось мінімумом. Це маразм, коли лінолеум заклеюють скотчем, а на стінах, старих як світ, дерев‘яні панелі, що навіть не піддаються обробці».

За результатами виїзного робочого засідання депутатської групи «Жінки за Житомирщину» було вирішено вже на цю сесію обласної ради, що відбудеться 5 березня, вносити питання щодо виділення коштів на ремонт онкогематологічного відділення та придбання апарату для штучного дихання у відділення  для новонароджених недоношених дітей.

08

08

08

08

08

08

08

08

08

08

08

08

08

08

08

08

08

08

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2