Житомирська область може отримати 4 об’єкти природно-заповідного фонду місцевого значення

   центрВідповідні проєкти рішень підтримали депутати на засіданні постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів, яка відбулася сьогодні, 30 вересня, під головуванням Анатолія Мелашенка.


   Члени постійної комісії рекомендували внести на розгляд обласної ради проєкти рішень про оголошення таких об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення, а саме: ботанічний заказник «Урочище «Пісковня», гідрологічна пам’ятка «Урочище «Нивки», ландшафтний заказник «Зелена Лагуна» та ботанічна пам’ятка «Базарські в’язи». Основною метою створення ботанічної пам’ятки «Базарські в’язи» є охорона та збереження десяти старовікових дерев в’яза гладкого. Вік даних дерев становить 180-200 років. Дані дерева мають значно більшу цінність, ніж старовікові дерева дуба звичайного та можуть використовуватися як генетичний матеріал.  
   Усього профільна комісія розглянула близько 20 питань порядку денного. Зокрема, члени комісії проголосували про додаткове надання у користування мисливських угідь Малинській районній громадській організації «Товариство мисливців та рибалок» та Малинській районній громадській організації Українського товариства мисливців та рибалок на строк користування 25 років.
   Крім того, депутати заслухали інформацію Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації щодо розробки програми протидії розповсюдження карантинних шкідників та прийняли рішення доручити Головному управлінню Держпродспоживслужби в Житомирській області, Житомирському обласному управлінню лісового та мисливського господарства спільно з ЖОКАП «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради, опрацювати та розробити дану програму.
   Також, на виконання рекомендації постійної комісії від 18.06.2020 № 35 щодо несанкціонованого вивезення сміття у Гришковецькій ОТГ Бердичівського району, депутати заслухали начальника Державної екологічної інспекції Поліського округу Жука Сергія Володимировича. Він повідомив, що Гришковецькою селищною радою на даний час створюються умови для зменшення обсягів утворення відходів.
   Голова постійної комісії Анатолій Мелашенко подякував депутатам за конструктивну, не завжди легку але плідну співпрацю. Зазначив, що за час своєї роботи профільна комісія провела 37 засідань та розглянула 560 питань.
   Участь у роботі комісії взяв перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

   Коментар голови постійної комісії Анатолія Мелашенка у відео:

 

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2