Музей Космонавтики став Національним

Korolev museum zhytomyrДепутати підтримали рішення та відсьогодні у Житомирі з'явився Національний музей.

Указ щодо  надання статусу Національного  музею космонавтики Президент України Володимир Зеленський підписав 8 вересня.  Депутати підтримали проєкт рішення про зміну назви та затвердження Статуту у новій редакції і привітали колектив гучними оплесками.

«Ураховуючи загальнодержавне та міжнародне визнання результатів діяльності комунального закладу «Музей космонавтики ім. С.П.Корольова» Житомирської обласної ради як провідного культурно-освітнього та науково-дослідного закладу зі збереження, вивчення та популяризації музейних колекцій, пов’язаних з космонавтикою, постановляю надати комунальному закладу «Музей космонавтики ім.С.П.Корольова» Житомирської обласної ради статус національного та надалі іменувати його — комунальний заклад «Національний музей космонавтики ім.М.С.П.Корольова» Житомирської обласної ради», - зазначається в указі.

Голова обласної ради Володимир  Ширма зазначив: ««Щиро вітаю усю громаду Житомирщини та депутатський корпус з цією знаковою подією, яка є однією з найвищих нагород та визнання роботи колективу закладу. Статус національного - це клопітка робота кожного з Вас, шановні депутати. та результат колективної роботи. Дякую усім, хто підтримував і підтримує розвиток нашого Музею космонавтики. Це наша спільна з Вами перемога!».

08 10 1 19

08 10 1 20

08 10 1 21

08 10 1 22

08 10 1 23

08 10 1 24

08 10 1 25

08 10 1 26

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2