Звернення голови обласної ради Володимира Ширми

голова центр 2222   Шановні депутати, жителі Житомирщини, Віталію Івановичу, заступники голови, директори департаментів та начальники управлінь.

   Швидко летить час. Завершується каденція 7 скликання органів місцевого самоврядування. За цей час у державі Україна змінився Президент, обрана нова Верховна Рада з монобільшістю. Змінилися 4 уряди. На жаль, вже 7 рік продовжується війна. Вже 10 місяців живемо і боремося з пандемією, викликаною COVID-19.
   В Україні відбулися фундаментальні зміни в адмінтериторіальному устрої. Замість 23 районів в області створено 4 величезних райони. Правильність цієї реформи ми зможемо оцінити з часом. Але уже зараз входження окремих і цілих громад до того чи іншого району викликає сумніви.
   Причина в тому, що фактично не було ніякого обговорення, а в обласної ради повноваження щодо формування Перспективного плану були відібрані в 2019 році. Незрозуміло завершується децентралізація. Тільки громади. А які повноваження в районних рад? Де райвиконкоми, облвиконкоми, про які так довго говорили?
   За цю каденцію обласній раді довелося працювати з трьома головами ОДА,- Сергієм Машковським, Ігорем Гундичем, Віталієм Бунечко. Я усім їм хочу подякувати за взаєморозуміння і співпрацю. Нашу каденцію дехто називає медичною. І я вдячний за це. Тому що пріоритет в роботі - це медицина. Підтвердження тому є відкриття вчора КТ в дитячій обласній клінічній лікарні, куди ми виділили 5,5 млн гривень з обласного бюджету.
   Особливо хочу подякувати вам, кожному, наголошую кожному. Рудченку Миколі Миколайовичу, за те, що ми розпочали ремонт, добудову, реконструкцію онкодиспансеру. На це потрібна була політична воля, і вона знайшлася в обласній раді.
   Надзвичайно приємно сьогодні бачити в області відремонтовані, утеплені привабливі школи, садочки, спортивні школи, театри, амбулаторії, відремонтовані дороги, на що виділено кошти із обласного бюджету.
   Ми з вами приймали перші програми, які гарантують лікування, реабілітацію учасникам бойових дій, яких в області уже понад 12 тисяч.
   Дякую управлінням та Департаментам ОДА за взаєморозуміння.
   Дякую апарату обласної ради за терпіння та розуміння депутатів обласної ради.
   Дякую громадянському суспільству, активістам за вашу активність.
   Дякую кожному депутату обласної ради за взаєморозуміння. Я намагався почути кожного з вас. І частинка кожного з вас залишиться в мені надовго.
   Незважаючи на широку політичну позицію представлену в обласній раді, нам вдалося вирішувати усі складні питання.

Дякую вам за все це. Здоров’я і удачі в житті!

ГОлова

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2