У Ємільчинській громаді відкрито сучасну амбулаторію з житлом для лікаря

01У Ємільчинській громаді у с. Підлуби 20 жовтня відкрито сучасну амбулаторію загальної практики сімейної медицини з житлом для лікаря. Участь у відкриття взяв голова обласної ради Володимир Ширма.

Новозбудована амбулаторія розподілена на житлову зону, де розміщено житлові кімнати, кухня їдальня, гардеробна, санвузли, душові, а також на зону для надання первинної медичної допомоги - кабінети лікарів, процедурна, кабінет щеплень, аптечний пункт, реєстратура.

Під час відкриття амбулаторії Володимир Ширма наголосив: «Цей проєкт є яскравим прикладом того, як держава піклується про здоров’я жителів сільської місцевості. Нові амбулаторії  споруджуються там, де їх  не було взагалі, або там, де приміщення існуючих не відповідали вимогам. Відкриття таких амбулаторій дозволить значно покращити якість медичного обслуговування жителів сільської місцевості».

Загальна вартість амбулаторії понад 9 млн грн, із них  більше 8 млн грн – субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, та майже 1 млн грн – співфінансування з місцевого бюджету.

Також цього дня в Ємільчинській громаді у с. Велика Цвіля Володимир Ширма презентував власну книгу про малу батьківщину – «На сходинках історії. Історичний нарис про Велику Цвілю та навколишні села».

Пресслужба обласної ради

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2