Найвищу нагороду Житомирської обласної ради було вручено директору будівельного коледжу

01Голова обласної ради Володимир Ширма вручив почесну відзнаку «Честь і слава Житомирщини» директору відокремленого стуктурного підрозділу «Фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету»  Владиславу Ксюковському.

Почесну нагороду 10 листопада було вручено директору закладу  за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, впровадження сучасних методів навчанні я виховання молодів, сприяння освіти в Україні та з нагоди 75-річчя коледжу.

Нагадаємо, що урочисті заходи відбулись 2 жовтня, і участь в них взяв та привітав колектив і студентів голова обласної ради.

  • «Маю  сьогодні велику честь вручити найвищу нагороду обласної ради шановному Владиславу Людвиговичу. Ви фахівець, професіонал своєї справи. Завдяки Вашій наполегливій праці, праці колективу, який Ви очолюєте, наша країна розвивається, розбудовується її інфраструктура», - зазначив Володимир Ширма та побажав подальших успіхів у роботі.

Довідково: Навчальний заклад створено 26 вересня 1945 року Постановою РНК і Рішенням ЦК КП(б)У. Дане рішення про створення було продиктовано суворими вимогами тогочасних реалій.

Для відновлення руїн, залишених війною, зведення новобудов на місці згарищ, розвитку економіки країни потрібні були фахівці-будівельники.

В той час в Україні були створені ще 7 технікумів. Перше місце розташування технікуму було у будинку 12 по вулиці Карла Маркса (нині – вулиця Велика Бердичівська).

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 1997 року технікум реорганізовано і підпорядковано Державній агроекологічній академії України (тепер Поліський національний університет).

01

01

01

01

01

01

01

Пресслужба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2