Ветеранів із Житомирської області запрошують долучитись до проєкту з інтеграції військового досвіду до цивільної кар’єри

glavnaОсновна мета проєкту «Військовий імунітет у цивільній професії»:

- підвищити обізнаність ветеранів про те, як можна інтегрувати військовий досвід у цивільну професію;

- налагодити діалог між ветеранами та роботодавцями у громадах Житомирської області: Баранівська, Ємільчинська, Коростишівська, Новоград-Волинська, Радомишльська громади.

Після демобілізації близько 70% ветеранів, які звертаються в проєкт із соціальної адаптації ветеранів «Воїну-гідна праця», хочуть змінити свій фах через переоцінку цінностей та складність інтеграції. Проте багато з них вирішують не говорити про свій військовий досвід на співбесіді і не вказувати його у резюме. Оскільки вважають, що те, що вони добре навчилися робити там – навряд знадобиться тут. 

Військовий досвід кожного ветерана — цінний та важливий, і його можна та потрібно застосовувати під час цивільного працевлаштування.

Під час реалізації проєкту будуть розкриті такі теми:

  1. Як подати військовий досвід у резюме?
  2. Як говорити про військовий досвід на співбесіді?
  3. Шляхи/методи адаптації військових навичок.
  4. Перетворення військовий навичок на прикладах колишніх ветеранів, які застосували їх у цивільній кар’єрі.
  5. Кейси співпраці роботодавців із ветеранами.

Під час онлайн-розмов «Ветеран & Роботодавець. Досвід співпраці» ветерани, роботодавці та HR-и, зможуть долучатися до діалогів та ставити запитання спікерам, ділитися власними історіями з працевлаштування. 

Спеціально для ветеранів із Житомирської області буде розроблено ґайд — невеликий посібник із покроковою інструкцією з адаптації військових навичок до мирної професії.

У ґайді ветерани знайдуть практичні інструменти з інтеграції військового досвіду до мирної професії, як писати про це в резюме та розповідати на співбесіді, а також зможуть зробити ревізію своїх військових навичок. Мета — зробити ветерана та роботодавця на крок ближчими. 

Проєкт втілюється в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду королівства Нідерландів.

Офіційна сторінка проєкту у фейсбуку «Воїну — гідна праця»: https://www.facebook.com/jobsoldiers 

Офіційна сторінка ГО «Центр зайнятості Вільних людей» у фейсбуку: https://www.facebook.com/czvl.staff

Реєстрація ветеранів і ветеранок для участі у проєкті «Військовий імунітет у цивільній кар’єрі»: https://cutt.ly/Sgd4Zxu

Для довідки: Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Організатори: Проєкт «Військовий імунітет у цивільній професії» втілюється командою ГО «Центр зайнятості Вільних людей», які за 5 років діяльності підтримали майже 5000 ветеранів, що здобули нові професійні знання та навички, знайшли роботу або відкрили власну справу.

logo2

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2