Володимир Ширма презентував обласній бібліотеці книги власного авторства

03Голова обласної ради Володимир Ширма 19 листопада презентував обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича книги власного авторства.

Мова йде про трилогію з краєзнавчої тематики окремих населених пунктів Ємільчинського району: «Хутір Мокляки – моя мала батьківщина», «Куліші - моя поліська дорога перлина» і «На сходинках історії».

В книгах представлені нариси з історії сіл: Хутір Мокляки, Велика Цвіля та Куліші.

Як зазначив Володимир Ширма, ці книги творились впродовж 10 років. «Знати і пам’ятати історію свого рідного краю, історію малої батьківщини – це священний обов’язок кожного із нас,  - сказав під час презентації очільник депутатського корпусу, - Моя робота була доволі непростою. Я  багато часу провів у архівах, опрацював великий масив наукової літератури і періодики, провів багато зустрічей і бесід із старожилами, збирав уцілілі фотографії та інші реліквії».

Книги було передано у краєзнавчий відділ бібліотеки. Як повідомив керівник закладу Василь Врублевський, всі три видання скоро будуть доступні в електронному форматі на сайті бібліотеки.

Книги з історії рідного краю дають нам можливість осмислити наше минуле, бути відповідальним тепер, аби не допустити помилок у майбутньому.

Пресслужба обласної ради


02

02

02

02

02

02

02

02

Пресслужба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2