У Житомирі вшанували пам'ять Героїв

3У Житомирі 20 листопада, напередодні Дня Гідності та Свободи, вшанували пам'ять Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу.

Керівники області, зокрема голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко, представники громадськості, учасники АТО та Революції Гідності поклали квіти та лампадки до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та до меморіальних стендів загиблих воїнів АТО/ООС на «Алеї Слави».

«21 листопада - дата вшанування подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їхнє бачення держави. За 16 років Україна пережила два Майдани – у 2004 та у 2013-2014 роках. Перша революція – Помаранчева -  обійшлася без жертв, але під час Революції Гідності ми втратили Небесну сотню. І на жаль, цим не закінчилося - найкращі сини та доньки й досі гинуть за Україну, захищаючи її східні кордони. Ми не повинні, не маємо права забути про це. І головне, що ми можемо для них зробити – це збудувати ту країну, про яку вони мріяли та за яку віддали своє життя. Слава Героям!», - зазначив голова обласної ради Володимир Ширма.

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

Пресслужба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2