Володимир Ширма привітав колектив «Бердичівської фабрики одягу» зі 100-річним ювілеєм

02Голова обласної ради Володимир Ширма 23 листопада привітав колектив приватного акціонерного товариства «Бердичівська фабрика одягу» зі 100-річним ювілеєм та вручив Грамоту Голови Верховної Ради України.

«Упродовж 100 років фабрика пережила різні епохи, були злети й падіння. Та все ж підприємство подолало всі перепони, і зараз це стабільно діюче, потужне виробництво одягу. Найцінніше, що сьогодні має швейна фабрика, це люди, які працювали і працюють на підприємстві. Саме завдяки багатьом поколінням бердичівлян фабрика постійно розвивалася і досягла того, що вона має зараз. Працівники підприємства своєю працею доводять, що вони можуть виконувати замовлення, які потребують високої якості і швидкого виготовлення», - зазначив Володимир Ширма і побажав колективу підприємства подальшого розвитку та фінансового благополуччя.

Довідка: Бердичівська швейна фабрика створена в 1920 роки на базі швейних майстерень. В 1925 році перейменована  на швейну фабрику «Бердичів-швея». В серпні 1995 року фабрика була зареєстрована як Відкрите акціонерне товариство «Бердичівська фабрика одежі» з колективною формою власності. В 2011 році підприємство перейменоване на Публічне акціонерне товариство «Бердичівська фабрика одягу». З 2018 року підприємство перейменоване на Приватне акціонерне товариство «Бердичівська фабрика одягу».

За роки свого існування підприємство досягло значних результатів у забезпеченні споживчого ринку різноманітною високоякісною продукціє,воно стало відомим далеко за межами Бердичева та є гордістю нашого міста. Технологія виробництва та якість продукції відповідає міжнародним стандартам, про що свідчать неодноразові нагороди, а саме: «Платинова зірка» якості продукції серед фірм виробників одягу 62 країн, диплом  лауреата Міжнародного Академічного Рейтингу популярності «Золота фортуна», диплом переможця регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України», почесна грамота «Золоте гроно хмелю» за високу якість продукції, диплом лауреата Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків 2011 року», відзнаки року «Його величність Виробник», диплом «Кращий суб’єкт зовнішнього ринку по Житомирській області» тощо.

Пресслужба обласної ради

02

02

03

03

03

03

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2