У дитячій лікарні за ініціативи депутатської групи «Жінки за Житомирщину» відремонтовано онкогематологічне відділення

13В обласній дитячій клінічній лікарні після проведення ремонтних робіт запрацювало онкогематологічне відділення. Оновлене відділення 25 листопада оглянули голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

Кошти на ремонт онкогематологічного відділення виділено з обласного бюджету за ініціативи депутатської групи «Жінки за Житомирщину», до складу якої входять Раїса Гула, Олена Галагуза, Наталія Кокітко, Ірина Костюшко та Олена Розенблат.

Депутатки на початку року відвідали комунальний заклад, де оглянули матеріально-технічну базу лікарні, і за результатами виїзного робочого засідання на чергову сесію обласної ради було внесено питання щодо виділення коштів на ремонт онкогематологічного відділення.

На ремонтні роботи спрямовано 850 тис. грн з обласного бюджету та 30 тис. грн коштів благодійників. У відділенні встановлено нові металопластикові вікна, двері та сантехніку, покладено облицювальну плитку, проведено малярні роботи тощо. Окрім цього, для відділення закуплено нові меблі, матраци та білизна.

  • «Завдяки ініціативі та активності жінок-депутаток обласної ради сьомого скликання дитяча лікарня відтепер має оновлене онкогематологічне відділення. У ньому створено комфортні умови як для маленьких пацієнтів, так і для медичного персоналу. Турбота про дітей, про їхнє здоров’я – важливішого не може бути», - наголосив голова обласної ради Володимир Ширма.

Зазначимо, що відремонтоване онкогематологічне відділення отримало статус  «Чиста лікарня - безпечна для пацієнта».
4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

4

Пресслужба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2