Вітання голови обласної ради Анжеліки Лабунської працівникам радіо, телебачення та зв’язку

tele radioШановні працівники електронних ЗМІ та сфери зв’язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Бажаю вам міцного здоров’я, домашнього затишку, комфортних умов та гідної оплати праці, життєвої наснаги, невичерпного натхнення, нових ідей та успіхів у всіх починаннях.

У наш час отримуючи інформацію людина як невід’ємна частина соціуму задовольняє одну з найважливіших потреб – бути у курсі суспільних подій. Це можливо завдяки вашій роботі, всіх, хто працює на радіо, телебаченні та у сфері зв’язку.

Ви робите можливим те, що кожна людина без додаткових зусиль отримує новини – від місцевих до всесвітнього масштабу, у режимі онлайн стає свідком навколишніх подій, підтримує ділові контакти, стосунки з рідними та близькими. Проте не кожен задумується над тим, що це все творять люди, часто працюючи понаднормово, у вихідні і святкові дні, вміло поєднуючи творчу та технічну працю.

У день вашого професійного свята дякуємо вам за наполегливість, професіоналізм, відданість своїй справі, за постійне прагнення до досконалості та вміння зацікавити і втримати увагу глядачів, слухачів, користувачів послуг зв’язку.

Зі святом!

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2