Першим заступником голови Житомирської обласної ради депутати обрали Володимира Ширму

1 2sesДруге пленарне засідання першої сесії Житомирської обласної ради розпочало свою роботу. За столами реєстрації зареєструвалося 60 депутатів.

В роботі сесії беруть участь голова, заступники, начальники управлінь та департаментів облдержадміністрації, народні депутати України Юрій Павленко та Борислав Розенблат.
2 2ses

Сьогодні на порядку денному обрання заступників  голови обласної ради, також депутати планують затвердити Регламент обласної ради 7 скликання, положення про постійні , положення про постійні комісії обласної ради, про утворення постійних комісій обласної ради. Також до порядку денного внесено питання «Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області» та розглянуть звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України  щодо врегулювання проблемних питань ,пов’язаних із забезпеченням функціонування Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова .
3 2ses

На посаду першого заступника голова обласної ради Анжеліка Лабунська за пропозицією фракції в обласній раді БПП «Солідарність» внесла кандидатуру Володимира Ширми.
4 2ses

5 2ses

За результатами таємного голосування (55 голосів «за») на цю посаду обрано Володимира Ширму.

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2