Анжеліка Лабунська відвідала Бердичів, де привітала всіх, хто працює в місцевому самоврядуванні

berd1З нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування – 7 грудня у Бердичівській районній раді відбувся урочистий захід за участю працівників рад різних рівнів, депутатів, ветеранів самоврядних органів. Усіх присутніх зі святом привітала голова обласної ради Анжеліка Лабунська.

 

Від імені обласної ради та її депутатського корпусу Анжеліка Лабунська побажала працівникам органів місцевого самоврядування натхненної роботи, миру, добробуту і міцного здоров’я. Звертаючись зокрема до сільських та селищних голів, вона зауважила, що саме на них покладена надзвичайно важлива функція – бути завжди разом із людьми, і в радості, і в смутку. «Люди в першу чергу приходять до вас, це ваша і підтримка, і надія, і ваш головний біль, і турбота».

berd6

Голова обласної ради наголосила на тому, що саме це скликання депутатів місцевих рад є знаковим, вирішальним для долі нашої країни. «Тому що саме на нас із вами покладене завдання – відновити нашу країну. Ті реформи, які зараз проводять Верховна Рада України і Президент, я впевнена, - це єдиний шлях до успіху нашої країни. На жаль, дуже повільно йде об’єднання громад. У Житомирській області їх тільки 9. Але це тільки початок. Я впевнена, що ми разом побудуємо світле майбутнє».

berd4

Кращим керівникам органів місцевого самоврядування Анжеліка Лабунська вручила грамоти та грошові премії.

berd5

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2