В Житомирській обласній раді обговорили питання реформування медичної галузі області

1 3refПроблеми та перспективи розвитку, необхідність реформування медичної галузі Житомирської області обговорювали на нараді, що відбулась  22 грудня.

 В обговоренні брали участь голова обласної ради Анжеліка Лабунська, заступники голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко та Ярослав Лагута, начальник управління охорони здоров’я Олександр Торбас,  керівники лікувальних закладів  області та спеціально запрошені  гості  - професор  В’ячеслав Передерій, представники ГО «Пора змін» та експертно-громадсько ініціативної  групи «Рух реформ».


1 2ref

Стратегічною метою реформування Анжеліка Лабунська  назвала наближення медичних послуг до пацієнтів. На Житомирщині створюється  мережа закладів первинного рівня надання медичної допомоги.

1 ref

«Ми не маємо права бути осторонь і чекати, поки хтось щось зробить. Що від нас залежить, що в наших силах  – будемо впроваджувати на місцях. Для того щоб почати лікування, потрібно поставити діагноз. Без медичної реформи ми не проведемо взагалі ніяких реформ в Україні», - наголосила під час зустрічі голова обласної ради Анжеліка Лабунська.

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2