З турботою про дітей

2016 01 04 006


В перший робочий день Нового року заступник голови обласної ради Наталія Рибак ознайомилася з роботою обласного перинатального центру.

 

Центр є одним з перших родопомічних закладів України, в якому впроваджуються сучасні перинатальні технології.

Центр обладнаний сучасною апаратурою, що дає змогу покращити якість діагностики та лікування вагітних, породіль та новонароджених. У відділенні інтенсивної терапії новонароджених центру створені повноцінні умови для виходжування дітей з екстремально низькою масою при народженні від 500 грамів.

Житомирський обласний перинатальний центр визнано базовим закладом з впровадження сучасних перинатальних технологій в Україні.

В центрі працює 437 працівників, з них лікарів - 81. Серед лікарів, медичних сестер та акушерок 60% мають вищу або першу кваліфікаційну категорію. Минулого року заклад отримав сертифікат відповідності на системи управління якістю ISO 9001-2001 та підтвердив вищу категорію.

Протягом багатьох років в центрі проводиться 30% всіх пологів області, майже кожна третя вагітна області консультується у відділенні пренатальної діагностики.

Щороку в перинатальному центрі народжуються в середньому 3500 дітей. За три дні нового 2016 року тут з’явилося на світ 15 немовлят. За словами головного лікаря закладу, «відкрив» новий рік хлопчик, який народився 1 січня 2016 року о 17 годині 20 хвилин. А вже 2 січня народилися чотири хлопчики та дві дівчинки.

Заступник голови обласної ради Наталія Рибак поспілкувалася з батьками новонароджених діток, та від імені обласної ради вручила їм подарунки. Наталія Іванівна також щиро подякувала колективу обласного перинатального центру за їхню самовіддану працю, впровадження новітніх технологій, прагнення до удосконалення та високий рівень надання медичних послуг.

Крім того, в обласному перинатальному центрі у рамках Всеукраїнського флешмобу з урочистого вручення свідоцтв про народження дітей, які народилися у період з 31 грудня  2015 року по 3 січня 2016 року, відбулося чергове вручення свідоцтв про народження немовлят.

Заступник голови обласної ради Наталія Рибак, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута,  та начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олег Горай сьогодні вручили свідоцтва про народження батькам немовлят та побажали їм здоров’я  й щасливої долі.

Подібні юридичні послуги почали діяти  в обласному перинатальному центрі 6 листопада минулого року. За цей час тут видано 62 свідоцтва про народження дітей.

2016 01 04 0062016 01 04 002

2016 01 04 001

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2