Відбудеться засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад

imagesисіавр 100 100

19 січня у прес-центрі обласної ради відбудеться засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної  власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.


Конкурсні комісії розглянуть пакети документів, що подані претендентами на  зазначені посади, та погодять тексти оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризму Житомирської обласної ради.  

Графік засідань подаємо нижче.

Графік

засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад

керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

 майдан ім. С.П. Корольова, 1, прес-центр

№ з/п Назва комісії Питання, що вносяться на розгляд комісії Дата і час проведення комісії
1.

Конкурсна комісія на заміщення вакантних посад керівників закладів культури

1. Про розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі на заміщення вакантної  посади  директора комунальної установи „Обласний культурно-мистецький центр” Житомирської обласної ради.

2. Про розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі на заміщення вакантної  посади  Кмитівського музею образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука Житомирської обласної ради.

3. Про розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі на заміщення вакантної  посади  директора Житомирського обласного  літературного  музею  Житомирської обласної ради.

4. Про погодження тексту оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директораобласного центру підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризмуЖитомирської обласної ради. 

19.01.16,

10.00

2.

Конкурсна комісія на заміщення вакантних посад керівників   закладів соціального захисту

1. Про розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі на заміщення вакантної  посади .директораЖитомирського вищого професійного училища-інтернату Житомирської обласної ради. 

2. Про розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі на заміщення вакантної  посади .директораПугачівського   дитячого   будинку-інтернату Житомирської обласної ради.

19.01.16,

11.00

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2