Володимир Ширма: Чутки про закриття школи–інтернату безпідставні

1komis12 лютого відбулось засідання постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань.

Депутати зібралися задля обговорення звернення батьківського комітету комунального навчального закладу «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат», які стурбовані чутками про можливе його закриття.

Перший заступник голови обласної ради  Володимир Ширма, голова постійної комісії з гуманітарних питань Олена Галагуза, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Вадим Калінін запевнили батьків вихованців закладу, що будь-які дії щодо закриття, реорганізації чи розселення дітей по інших закладах не мають під собою жодних підстав.

6komis

Володимир Ширма наголосив,  що школа як працювала, так і працюватиме й надалі. «Ніхто її не закриватиме, ніхто переселяти дітей в інші приміщення також не буде», - сказав він.

У ході засідання постійної комісії депутати розглянули питання ремонту цієї школи. На превеликий жаль, будівля закладу знаходиться в аварійному стані та отоплюється газовим пічним опаленням.

3komis

Комісія дала відповідні доручення управлінню освіти і науки облдержадміністрації підготувати листи на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та департамент фінансів облдержадміністрації щодо виділення коштів з перевиконання минулорічного бюджету на ремонт школи-інтернату.

2komis

4komis

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2