• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Анжеліка Лабунська: Зміни до Регламенту – це вимушений крок, аби ніхто не зміг зірвати сесію обласної ради

IMG 1398На сесії обласної ради, яка відбулася 21 липня, більшістю голосів депутати прийняли два рішення, що стосуються процедури голосування. Зокрема, про внесення змін до Регламенту щодо процедури голосування на сесіях ради за відсутності електронної системи голосування та про утворення постійно діючої лічильної комісії.

Під час обговорення голова обласної ради Анжеліка Лабунська, аргументуючи необхідність прийняття цих рішень, наголосила, що на сесіях депутати розглядають багато важливих питань, необхідних для забезпечення життєдіяльності області і неприпустимо, коли проплачені люди блокують трибуну, намагаючись зірвати роботу сесії.

«Депутатський корпус не може собі дозволити, щоб невідомо хто зривав сесії обласної ради. Зміни до Регламенту – це вимушений крок саме для таких ситуацій. Цей спосіб буде використовуватися лише у виняткових випадках. Але ті, хто у подальшому намагатиметься заважати роботі депутатського корпусу повинні розуміти, що та мета, яку вони перед собою ставлять - прийняття рішень під тиском - не буде досягнута. У таких випадках ми будемо переходити до персонального голосування», - сказала очільник депутатського корпусу.

Більше того, додала Анжеліка Лабунська, в Україні вже діє законодавство щодо поіменного голосування: «сьогодні у тих радах, де немає електронної системи підрахунку голосів, саме бюлетенями, які затверджені лічильною комісією, повинно проходити голосування».

Отже, згідно зі змінами у статті 56 Регламенту обласної ради щодо процедури відкритого голосування, окрім за допомогою електронної системи підрахунку голосів та шляхом підняття руки, додається голосування особистим підписом депутата з кожного питання порядку денного на окремих аркушах, які пропечатані та в яких зазначено три графи «за», «проти», «утримався».

У випадках голосування шляхом підняття руки або особистим підписом, за рішенням обласної ради, з числа депутатів обирається постійно діюча лічильна комісія, яка веде підрахунок голосів з кожного питання.

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2