Повноваження заступника голови обласної ради

Згідно розпорядження голови обласної ради від 11.11.16 № 100/1 "Про розподіл обов'язків між головою, першим заступником, заступником голови обласної ради та керуючим справами виконавчого апарату обласної ради" заступник голови обласної ради має наступні повноваження:

3. Заступник голови обласної ради:

3.1.  За розпорядженням голови обласної ради здійснює повноваження голови у разі його відсутності та відсутності першого заступника голови обласної ради або неможливості виконання ними своїх обов'язків з інших причин.
3.2.  У разі відсутності голови обласної ради або неможливості виконання ним своїх обов'язків з інших причин, розпорядження про виконання обов'язків голови заступником голови видається першим заступником голови обласної ради.
3.3.  Разом з першим заступником забезпечує підготовку та організацію проведення сесій обласної ради, засідань президії, Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради, семінарів, нарад з посадовими особами місцевого самоврядування.
3.4. Візує проекти рішень ради з питань, які вирішує відповідно до розподілу обов'язків.
3.5. Координує питання:
- праці та соціального захисту населення, прав споживачів, зайнятості, освіти, культури, спорту, туризму, сім'ї, молоді, у справах дітей;
- національно-патріотичного виховання, декомунізації та національної                пам’яті. Веде питання міжрелігійних відносин;
-    аграрного розвитку, земельних відносин, ветеринарної медицини, меліорації і водного господарства, лісового господарства та використання лісових ресурсів;
-   охорони здоров’я і науки.
3.6. Розглядає питання архітектурно-планувальних завдань та підготовки правил забудови і благоустрою населених пунктів, організації охорони, реставрації, використання пам'яток історії та культури, архітектури і містобудування.
3.7.  Є заступником голови робочої групи з питань використання майна обласної ради. Веде питання комунальної власності, комунальних підприємств та комунальних установ обласної ради у визначених цим розпорядженням сферах.
3.8.  Вивчає та розглядає питання спеціального використання природних ресурсів, природних заповідників місцевого значення.
3.9. Спільно з першим заступником голови обласної ради вносить пропозиції щодо погодження кандидатур керівників об'єктів спільної власності територіальних громад області щодо заслуховування звітів заступників голови, керівників управлінь, департаментів облдержадміністрації про виконання програми соціально-економічного розвитку, цільових програм, делегованих повноважень на сесії та засіданнях постійних комісій обласної ради, звітів керівників об'єктів спільної власності територіальних громад області.
3.10.  Бере участь у роботі постійних комісій обласної ради, сесій місцевих рад, зборів громадян, трудових колективів, забезпечує розгляд звернень органів влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб, громадян. Проводить особистий прийом громадян.
3.11. Забезпечує взаємодію обласної ради з виконавчими органами влади через структурні підрозділи облдержадміністрації: культури, у справах сім'ї, молоді та спорту, у справах дітей, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення, містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства, агропромислового розвитку, ДСНС України в Житомирській області, підприємствами та установами спільної власності територіальних громад області. Вносить голові обласної ради відповідні пропозиції з цих питань.
3.12.  Координує роботу управлінь виконавчого апарату обласної ради:
-   управління майном виконавчого апарату обласної ради;
-  управління з питань соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та сімей загиблих, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території.
3.13. Сприяє роботі постійних комісій обласної ради:
-  з гуманітарних питань;
- з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах ветеранів;
- з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2