№ 7 Про визначення умов оплати праці голови обласної ради

 


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Перша сесія                                                                               VIІ скликання

від 26.11.15 №  7

Про визначення умов оплати праці
голови обласної ради

    Відповідно до статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.    Встановити голові обласної ради Лабунській Анжеліці Вікторівні посадовий оклад, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2005 року № 512 «Про оплату праці керівників Верховної Ради та Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, обласних, Київської та Севастопольської міських рад», зі змінами.
2.    Відповідно до статті 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», статті 33 Закону України «Про державну службу»  та постанови Кабінету Міністрів України від 03  травня 1994 року № 283 «Про порядок обчислення стажу державної служби», встановити голові обласної ради щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 15 відсотків до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.
3.    Надавати голові обласної ради матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати в межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату обласної ради. Індексацію заробітної плати проводити згідно з чинним законодавством.
4.    Дане рішення є чинним і обов’язковим до виконання на період всього терміну перебування на посаді голови обласної ради.

 

 

Голова обласної ради                               А.В. Лабунська

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2